4 dzieciaków wchodzi do banku

Matthew Rosenberg
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
4 dzieciaków wchodzi do banku
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

 4 KIDS WALK INTO A BANK is the darkly comedic story of four burgeoning child criminals and their elaborate plans.
When a group of bumbling criminals show up in her father's life looking to pull one last job, young Paige has two choices - let her father get caught up in their criminal hijinks or enlist her three best friends to do the job first. Paige picks the bad one.
180ish pages of full color comic-booking about friendship, family, growing up, and grand larceny from rising star writer Matthew Rosenberg (WE CAN NEVER GO HOME, KINGPIN, SECRET WARRIORS) and equally rising star artist Tyler Boss (LAZARUS, CALEXIT, Vice Magazine). 
Tytuł oryginalny: 4 Kids Walk Into A Bank
Data wydania: 2017-11-21
ISBN: 1-62875-188-6, 1628751886
Język: angielski
Wydawnictwo: Black Mask Comics
Kategoria: Komiks
Stron: 192
dodana przez: literackiespelnienie

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka 4 dzieciaków wchodzi do banku aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@literackiespelnienie
2019-12-27
6 /10
Przeczytane USA Kryminał Komedia

Nieskrępowana węzłami producenta komedia kryminalna, gdzie grupka dzieciaków planuje skok na bank, by powstrzymać ojca Paige przed utratą statusu quo. Siarczyście niegrzeczna, obrzucona bon motami igraszka z gatunkiem kryminalnym. Klasyczny rabunek został wyśmiany do cna, a dwunastoletnie dzieciaki robią raban na skalę lokalną. Chytrze planują za plecami dorosłych, nie wiedząc, w jaką kabałę się wplątali. Niepokojąca wyobraźnia bierze górę nad trzeźwym rozsądkiem. Marzenia o staniu się rabusiem przekute w rebeliancką zabawę smarkaczy, którzy uważają się za mądrzejszych od dorosłych. Zrobiona z jajem i konwencją na miarę ,,Kevina samego w Nowym Jorku'', gdzie uczniowie pogrywają ze starszymi czyniąc szkody - nie zważając na konsekwencje swoich działań. Niczym przestroga przed zabawą w przestępców wyjętych z Dzikiego Zachodu oraz westernu urbanizacyjnego. Znakomicie dopieszczona w warstwie językowej - dowcipne, zgryźliwe dialogi wyciągnięte z kina Guy'a Ritchiego. Solidna zabawka, która bawi się schematami kina kryminalnego w otoczce lubieżnej komedii z modą na bluzganie młodocianych, a sny o potędze zostają szybko sprowadzone do parteru.

× 2 | link |
@Regalia
2021-01-18
Przeczytane Ebuk i ałdio Zeszyty komiksowe

Przyznaję, spodziewałam się bardziej szczęśliwego zakończenia, fajerwerków komedii i - zwłaszcza - złapania bandy nazioli. Ale... nie tego. I faktycznie, jak cofnę sobie kilkanaście stron już wiem, że cały ten plan napadu na bank to fiasko, a prościej byłoby zostawić sprawę organowi ścigania złych przestępców. Cóż, przynajmniej mam epilog, chociaż w nim również czegoś, właściwie to kogoś, brakuje.
Werdykt: 100% satysfakcji z serii.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka 4 dzieciaków wchodzi do banku. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl