50 rzeczy, o których młody dżentelmen wiedzieć powinien

John Bridges, Bryan Curtis
50 rzeczy, o których młody dżentelmen wiedzieć powinien
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Chociaż zasad dobrego wychowania nie naucza się dzisiaj tak jak dawniej, nie znaczy to, że przestały one być ważne. W stale zmieniającym się świecie dobre maniery nigdy nie wychodzą z mody. Ta książka to przewodnik, który pozwoli ci stać się typem powszechnie lubianego i szanowanego faceta. Ktoś taki wie na przykład, jak uścisnąć dłoń przy powitaniu, umie z honorem przegrywać, potrafi prawić szczere komplementy i wie, jak wyrażać swoje opinie nie będąc przy tym agresywnym. Ponadto umie nie tylko zawiązać w sposób perfekcyjny krawat, ale ? co ważniejsze ? wie, kiedy go założyć. Dżentelmenem nie staniesz się z dnia na dzień. Przed tobą długa droga doskonalenia własnych zachowań, pielęgnowania relacji międzyludzkich i przestrzegania osobistej dyscypliny. Ale wszystko to zaczyna się od najprostszych, właśnie tu opisanych spraw.
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-211-1986-1, 9788321119861
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX
Stron: 168

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Recenzja ,,50 rzeczy, o których młody dżentelmen wiedzieć powinien”

1.07.2019

,,Zastanawia mnie tylko, czy taki zdemoralizowany młodzieniec zechce sięgnąć po ten tytuł? Mam też obawy odnośnie podejścia, ponieważ dzisiejszy gówniarz myśli o sobie w superlatywach, więc uwagi mu się nie zwróci. Też taki byłem, zbuntowany i chorobliwie pewny siebie. Chociaż teraz jest inaczej, kilka fragmentów, które zostały przełożone na pols... Recenzja książki 50 rzeczy, o których młody dżentelmen wiedzieć powinien

@patryktarachon@patryktarachon

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka 50 rzeczy, o których młody dżentelmen wiedzieć powinien. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl