500 Graczy

Matthew Quirk
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka 500 Graczy
Książka 500 Graczy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Kto ma większą władzę niż 500 graczy? Tylko człowiek, który poznał ich sekrety... Mike Ford, świeżo po ukończeniu prawa na Harvardzie, zdobył wymarzoną pracę w Davies Group – najpotężniejszej firmie doradczej Waszyngtonu. Tym samym wszedł w kręgi „pięćsetki” – elity faktycznie rządzącej Waszyngtonem, a przez to i światem. A teraz znalazł się na muszce dwóch niebywale niebezpiecznych ludzi. Żeby uratować skórę, musi sięgnąć po doświadczenia ze swej szemranej młodości: kraść, oszukiwać, kłamać – a w końcu nawet zabić. źródło opisu: Prószyński i S-ka, 2012
Data wydania: 2012-06-19
ISBN: 978-83-7839-200-2, 9788378392002
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Stron: 421

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Niebezpieczna gra

Witamy w Dystrykcie Kolumbii, potocznie zwanej Waszyngtonem. To miasto wielkich możliwości i wielkich pieniędzy, które leżą milionami na ulicy. To jest miejsce, które pozawala młodym, ambitnym ludziom wspiąć się po szczeblach kariery i cieszyć się życiem, pełnym smaku i bogactwa. Jeżeli masz dość pracy, możesz uczestniczyć w bujnym życiu towarzyskim, spędzając czas wolny z przyjaciółmi, doznając wszelkich rozrywek dostępnych w mieście. Czego chcieć więcej? Taką propozycje życia ma młody prawnik Mike Ford, który jest świeżo upieczonym absolwentem Harvardu. Mike... czytaj dalej »

CI
@Ciastek
✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
CI
@Ciastek 2013-02-22
Przeczytane (2013-02-21)

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się