70 wielkich tajemnic świata przyrody. Odkrywamy sekrety naszej planety

Michael J. Benton
70 wielkich tajemnic świata przyrody. Odkrywamy sekrety naszej planety
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dlaczego ssaki rządzą światem? W jaki sposób ewoluowało oko? Jaki jest największy organizm? Jaki klimat będzie w przyszłości panował na Ziemi?
Najnowsze odkrycia dotyczące życia na Ziemi i tajemnic naszej planety. Geneza, Ziemia, ewolucja, biogeografia i środowisko, rośliny i zwierzęta, zachowania zwierząt, globalne ocieplenie i przyszłość.
Data wydania: 2010-01-01
ISBN: 978-83-11-11866-9, 9788311118669
Wydawnictwo: Bellona
Stron: 304

Autor

Michael J. Benton Michael J. Benton - profesor paleontologii kręgowców na Uniwersytecie Bristolskim, od 2014 roku członek Royal Society. Zajmuje się ewolucją gadów triasowych i procesami wymierania. Na jego cześć jeden z rodzajów rynchozaurów otrzymał nazwę Bentonyx....

Pozostałe książki:

Gdy życie prawie wymarło. Tajemnica największego masowego wymierania w dziejach Ziemi Dinozaury odkryte na nowo. Jak rewolucja naukowa rewiduje historię
Wszystkie książki Michael J. Benton

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka 70 wielkich tajemnic świata przyrody. Odkrywamy sekrety naszej planety aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka 70 wielkich tajemnic świata przyrody. Odkrywamy sekrety naszej planety. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl