ABC Importera. Bariery techniczne w imporcie - ebook

Bogusław Śledź
ABC Importera. Bariery techniczne w imporcie - ebook
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Obowiązki importera przy przywozie następujących towarów: zabawki towary paczkowane, przyrządy pomiarowe, fluorowane gazy cieplarniane, niebezpieczne chemikalia, wyroby medyczne. O autorze: Bogusław Śledź od 14 lat pracuje jako inspektor celny w Urzędzie Celnym. Jest autorem kilkaset publikacji prasowych z zakresu prawa celnego i podatku akcyzowego jak: Gazeta Prawna, Rzeczpospolita, Monitor Prawa Celnego i Podatkowego, Prawo Przedsiębiorcy, Prawo i Podatki Unii Europejskiej, Aktualności Celne. Należy także do zespołu autorów czterotomowego poradnika (pod redakcją Leszka Jasiuna i Anny Jędruszczak) pt. "Obrót towarowy w UE i wspólnotowe przepisy celne" Wydawnictwa Verlag Dashofer Sp.z o.o.
ISBN: 978-83-61744-07-8, 9788361744078
Wydawnictwo: EscapeMagazine.pl

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka ABC Importera. Bariery techniczne w imporcie - ebook nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka ABC Importera. Bariery techniczne w imporcie - ebook. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl