Afganistan. Po co nam ta wojna?

Marek Kęskrawiec, GRZEGORZ INDULSKI
Afganistan. Po co nam ta wojna?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Afganistan. Po co nam ta wojna?" to polityczna rozprawa podejmująca próbę odpowiedzi na pytania: komu potrzebna jest wojna w Afganistanie i czy Polska powinna się w nią angażować? Czy obecność wojsk NATO w Afganistanie rozwiąże afgański syndrom, czy może skomplikuje sytuację w tym regionie świata? Czy polscy żołnierze powinni ginąć za wolny i demokratyczny Afganistan? I wreszcie, co kryje się pod sloganami: "wzmocnienie pozycji Polski na arenie międzynarodowej", czy "zobowiązania wobec amerykańskiego sojusznika"? Książka jest także pasjonującym zapisem z podróży dwóch dziennikarzy Newsweeka, Grzegorza Indulskiego i Marka Kęskrawca, po kraju, który po pięciu latach od obalenia reżimu talibów wciąż pozostaje jednym z najtrudniejszych miejsc do życia.
Data wydania: 2007-08-20
ISBN: 978-83-7558-070-9, 9788375580709
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
Kategoria: Literatura faktu
Stron: 159

Autor

Marek Kęskrawiec Marek Kęskrawiec
Urodzony w 1967 roku w Polsce (Toruń)
Marek Kęskrawiec – polski dziennikarz, z wykształcenia polonista. Absolwent filologii polskiej. Debiutował w 1989 jako autor recenzji filmowych w tygodniku „Wolne Słowo”, wydawanym przez Zarząd Regionu Toruńskiego NSZZ „Solidarność”. Jako reporter ...

Pozostałe książki:

Czwarty pożar Teheranu Bashobora. Człowiek, który wskrzesza zmarłych
Wszystkie książki Marek Kęskrawiec

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Afganistan. Po co nam ta wojna? nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Afganistan. Po co nam ta wojna?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl