Akademia sieci Cisco : piąty semestr

Mark McGregor
Akademia sieci Cisco : piąty semestr
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka ta przedstawia materiał instruktażowy zbudowany na fundamentach aktualnego programu nauczania Akademii Sieci Cisco. Bogata treść pozwala zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne, by zdać Routing Exam CCNP i poszerzyć możliwości przyszłej kariery w dziedzinie sieci komputerowych. Autor i wykładowca Akademii, Mark McGregor łączy osobiste doświadczenia zdobyte podczas nauczania programu Akademii Sieci Cisco z rzeczywistymi zastosowaniami. Przyjazny dla użytkownika układ książki pomaga osiągnąć sukces w zdobyciu wiedzy. - Ćwiczenia na końcu każdego rozdziału prowadzą krok po kroku przez ważne koncepcje konfiguracyjne i przygotowują do egzaminu CCNP. Wszystkie są zgodne z wymogami Cisco. Ćwiczenia są optymalnie konfigurowane w układzie trzech routerów, co pozwala zmaksymalizować czas poświęcony ćwiczeniom i zapobiega zużyciu sprzętu. - Uwagi, ostrzeżenia i uwagi techniczne podkreślają ważne informacje, ostrzegają przed pułapkami konfiguracyjnymi, oraz dostarczają podstawowych informacji na tematy pochodne oraz związane z zagadnieniami ze świata rzeczywistego. - Podsumowania rozdziałów, pytania sprawdzające i pytania do ćwiczeń pozwalają utrwalić wiedzę na temat omówionych koncepcji oraz ocenić zrozumienie przed przejściem do dalszej części materiału. Odpowiedzi na pytania znajdują się w dodatkach, wraz ze słowniczkiem kluczowych terminów poznanych podczas lektury.
Data wydania: 2002
ISBN: 978-83-7279-282-2, 9788372792822
Wydawnictwo: Mikom

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Akademia sieci Cisco : piąty semestr nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Akademia sieci Cisco : piąty semestr. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl