Alchemia uwodzenia, czyli jak wpływać na umysł, uczucia i zachowanie kobiet

Andrzej Batko, Lech Dębski, Paweł Sowa
Alchemia uwodzenia, czyli jak wpływać na umysł, uczucia i zachowanie kobiet
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Alchemia uwodzenia.... Ta książka nigdy nie powinna się ukazać, ponieważ jest skandaliczna i absolutnie niepoprawna politycznie. Jeśli wciąż czytasz, są więc małe szanse, że przestaniesz właśnie teraz. Pamiętaj jednak, że Cię ostrzegaliśmy!Czego się dowiesz dzięki lekturze tej książki: * Dowiesz się, w jaki sposób społeczeństwo programuje Twoje postawy wobec kobiet i seksu. * Zrozumiesz, dlaczego i w jaki sposób sam pozbawiasz się seksu z kobietami, które uważasz za piękne i których najbardziej pożądasz. * Poznasz proste i praktyczne techniki wpływania na to, w jaki sposób kobiety Cię postrzegają i dowiesz się, jak sprawić, aby Ciebie pożądały, nie wydając grosza na garnitury Armaniego, zegarki Roleksa czy też sportowe BMW. * Nauczysz się odczytywać niewerbalne sygnały, nieświadomie wysyłane przez kobiety, gdy są podniecone i zdecydowane na seks z Tobą. Zdziwisz się, uświadamiając sobie, jak często rezygnowałeś, myśląc, że ona nie jest tym zainteresowana. * Opanujesz umiejętności stosowania technik Programowania Neurolingwistycznego i konwersacyjnej hipnozy, tak aby zasiewać w umyśle kobiety seksualne myśli i fantazje na swój temat, wywoływać fizyczne odczucia podniecenia seksualnego w jej ciele i sprawiać, aby dawała sobie przyzwolenie na seks z Tobą. Podczas lektury pierwszej części tej książki poznasz poszczególne elementy sztuki uwodzenia. Rozwiejemy powszechne mity na temat kobiet i ich uwodzenia, zrozumiesz, na czym polega właściwe nastawienie, dowiesz się, w jaki sposób rozpoczynać, rozwijać i zakończyć rozmowę z kobietą, na co zwracać uwagę, a co pomijać.Czytając drugą część, dowiesz się, w jaki sposób te poszczególne elementy łączyć w całość, uzyskasz ogólny ogląd całego procesu uwodzenia i zapoznasz się z wziętymi z życia przykładami praktycznego zastosowania tej wiedzy.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-246-0688-7, 9788324606887
Wydawnictwo: Sensus
Stron: 199

Autor

Andrzej Batko Andrzej Batko
Urodzony 10 maja 1956 roku w Polsce
Andrzej Batko - psycholog, doradca i trener NLP -- znany jest w wąskich kręgach specjalistów jako ekspert, który uczy najnowszych technik wywierania wpływu na ludzi. Jest współautorem "tajnego" podręcznika dla polityków na temat języka perswazji. Z ...

Pozostałe książki:

Sztuka perswazji, czyli język wpływu i manipulacji Sztuka perswazji, czyli język wpływu i manipulacji. Warsztaty Siła Sekretu. Praktyczny poradnik programowania przyszłości Haker umysłów Alchemia uwodzenia czyli jak hipnotycznie kontrolować umysły, uczucia i zachowania seksualne kobiet
Wszystkie książki Andrzej Batko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Alchemia uwodzenia, czyli jak wpływać na umysł, uczucia i zachowanie kobiet? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Alchemia uwodzenia, czyli jak wpływać na umysł, uczucia i zachowanie kobiet. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl