Ale wtopa! Jak zamieniać błędy w idee oraz inne porady z zakresu owocnego ponoszenia porażek

Erik Kessels
6.5 /10
Ocena 6.5 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Ale wtopa! Jak zamieniać błędy w idee oraz inne porady z zakresu owocnego ponoszenia porażek
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.5 /10
Ocena 6.5 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Powiedzmy sobie szczerze - wszyscy ponosimy porażki. Być może nie są to monstrualne klęski, ale bez wątpienia każdemu z nas zdarza się coś schrzanić. Przyjęło się uważać, że porażka nigdy nie jest dobra, niezależnie od tego, czy chodzi o drobną wpadkę, czy o kompletną katastrofę. Jeśli coś nie wyszło, ktoś ma kłopoty. A gdyby tak spojrzeć na błędy prowadzące do porażki jak na zwiastuny sukcesu? Ta książka jest o odwadze ich popełniania. O tym, jak inspirować się porażkami, zamiast się nimi frustrować. I że poszukując oryginalności, warto ponieść cenę upokorzenia. Tak radykalna zmiana punktu widzenia może zaowocować czymś nieoczekiwanym. Jej konsekwencje zadziwią ciebie i wszystkich wokół - autentycznej oryginalności nie da się bowiem przewidzieć! I niezależnie od efektów, pod koniec dnia będziesz mógł powiedzieć: udało się! - ale wtopa!
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-65315-73-1, 9788365315731
Wydawnictwo: Insignis
Stron: 166

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Niby nic, a jednak coś

30.12.2020

Gdzie na co dzień szukać inspiracji? Z pewnością nie w naszych porażkach, prawda? Znalazł się jednak ktoś, kto to stwierdzenie stara się obalić. Erik Kessels, współzałożyciel i dyrektor kreatywny międzynarodowej agencji reklamowej KesselsKramer stara się otworzyć nasze oczy na możliwość znalezienia weny, motywacji do działania w najprostszych, prz... Recenzja książki Ale wtopa! Jak zamieniać błędy w idee oraz inne porady z zakresu owocnego ponoszenia porażek

Moja opinia o książce

Opinie

@klaudia.nogajczyk
2021-08-26
5 /10
Przeczytane

Najszybciej przeczytana książka w mojej czytelniczej karierze. Duże litery, dużo fotografii. Nic nie zmieniła w moim życiu więc 5 gwiazdek.

× 4 | link |
@zetbasia27
2021-04-17
7 /10
Przeczytane

"Porażka to nie koniec świata. To początek czegoś fantastycznego"
Błędy prowadzące do porażki, mogą się okazać drogą do sukcesu, wszystko zależy od punktu widzenia. Nie obawiajmy się spojrzenia na świat inaczej, uważniej. Nie musimy być idealni . Efekty mogą być zaskakujące.

| link |
@Fortunneksiazki
2021-07-13
7 /10
Przeczytane Pożyczone
@marek.wasinski.king
2020-12-30
7 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Ale wtopa! Jak zamieniać błędy w idee oraz inne porady z zakresu owocnego ponoszenia porażek. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl