Anioł nie człowiek. Przygody nie tylko językowe

Ines Krawczyk
Anioł nie człowiek. Przygody nie tylko językowe
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Barwnie zilustrowana książeczka zawiera 11 opowiadań z życia czworga przyjaciół - uczniów szkoły podstawowej. Autorka pokazuje, do jakich nieporozumień lub humorystycznych sytuacji może prowadzić nieznajomość polskiej frazeologii. Pogodna, a zarazem pouczająca lektura dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat.
Data wydania: 2017-09-27
ISBN: 978-83-8065-036-7, 9788380650367
Wydawnictwo: Święty Wojciech
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 72

Autor

Ines Krawczyk Ines Krawczyk Ines Krawczyk MChR – redaktor naczelna „Małego Przewodnika Katolickiego”, dziennikarka, teolog i redaktorka audycji radiowej dla dzieci „Niedziela z Aniołem”. Autorka książek i opowiadań dla dzieci. – Kocham dzieci i anioły – mówi o sobie – choć w z...

Pozostałe książki:

Aniołowie, Ty i ja wakacje na 102 Krok w krok za Jezusem. Drogi krzyżowe dla dzieci Niebieskie okno czyli o Dekalogu, dzieciach i świętym Janie Pawle II Zaproszeni na ucztę. O Mszy Świętej dla małych i dużych Kultura daje nura
Wszystkie książki Ines Krawczyk

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Anioł nie człowiek. Przygody nie tylko językowe nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Anioł nie człowiek. Przygody nie tylko językowe. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl