Puk puk czy to mój Bóg Przygotowanie do pierwszej Spowiedzi Świętej

Ines Krawczyk
Puk puk czy to mój Bóg Przygotowanie do pierwszej Spowiedzi Świętej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Ta książka to dobry pretekst do rozmowy o Sakramencie Pojednania. Pomoże ci przygotować syna lub córkę do pierwszej spowiedzi. Dziecko znajdzie tu odpowiedź na liczne pytania, na przykład o to, czym jest spowiedź, co to takiego rachunek sumienia i dlaczego tajemnica spowiedzi jest niezmiernie ważna. A przede wszystkim dowie się, w jaki sposób dobrze przygotować się do tego sakramentu ? tak, by po nim znów być prawdziwym przyjacielem Boga i każdego człowieka. Magda, Zuzia, Jacek, Kacper i Maciek, bohaterowie tej książki, pomogą dzieciom to wszystko zrozumieć. Anioł Stróż też będzie miał tu sporo do powiedzenia. Książka ?Puk, puk! Czy to mój Bóg?? przyda się nie tylko tym dzieciom, które po raz pierwszy przystąpią do spowiedzi. To dobra lektura również dla tych, którzy do tego sakramentu przystępują już od jakiegoś czasu i zawsze czują to samo: podchodząc do konfesjonału, mają ?gęsią skórkę?, a odchodząc od niego ? radość w sercu, i to taką, że mogliby fruwać. Dlaczego warto kupić tę publikację? - praktyczne treści przygotowujące dziecko do pierwszej spowiedzi świętej, do I Komunii Świętej - atrakcyjna szata graficzna (znana ilustratorka książek dla dzieci ? p. Eluta Kidacka) - renoma marki gwarantująca bezpieczne treści Książka jest adresowana do: - rodziców wychowujących dzieci w duchu chrześcijańskim - dziadków spędzających czas z wnukami - nauczycieli katechetów/księży przygotowujących dzieci do I Komunii Św., do spowiedzi - dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
Data wydania: 2020-08-15
ISBN: 978-83-8065-236-1, 9788380652361
Wydawnictwo: Święty Wojciech
Stron: 64

Autor

Ines Krawczyk Ines Krawczyk Ines Krawczyk MChR – redaktor naczelna „Małego Przewodnika Katolickiego”, dziennikarka, teolog i redaktorka audycji radiowej dla dzieci „Niedziela z Aniołem”. Autorka książek i opowiadań dla dzieci. – Kocham dzieci i anioły – mówi o sobie – choć w z...

Pozostałe książki:

Aniołowie, Ty i ja wakacje na 102 Krok w krok za Jezusem. Drogi krzyżowe dla dzieci Niebieskie okno czyli o Dekalogu, dzieciach i świętym Janie Pawle II Anioł nie człowiek. Przygody nie tylko językowe Zaproszeni na ucztę. O Mszy Świętej dla małych i dużych
Wszystkie książki Ines Krawczyk

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Puk puk czy to mój Bóg Przygotowanie do pierwszej Spowiedzi Świętej aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Puk puk czy to mój Bóg Przygotowanie do pierwszej Spowiedzi Świętej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl