Arachne

Tomasz A.M. Trawczyński
Arachne
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Inspektor Tomasz Michalik to niezwykle doświadczony śledczy z krakowskiego wydziału zabójstw, który pod naciskiem tamtejszego Biura Spraw Wewnętrznych zostaje przeniesiony do Komendy Wojewódzkiej w Białymstoku. O jego osiągnięciach i doświadczeniu w prowadzeniu wyjątkowo trudnych spraw przypominają sobie jego przełożeni, gdy nad Jeziorem Ełckim odnaleziono zmasakrowane ciało młodej dziewczyny. Skromny materiał dowodowy, kruche hipotezy, cienka nić poszlak i pomoc miejscowych, to wszystko na co może liczyć inspektor. Zespół dochodzeniowy działa pod dużą presją, bo na miasto skierowanych jest coraz więcej reporterskich kamer. Tymczasem Ełk i jego mieszkańców oplata swoją siecią wyjątkowo przebiegły i jadowity pająk.
Data wydania: 2020-03-10
Wydawnictwo: wydano nakładem autora
Kategoria: Sensacja Thriller
Stron: 392

Autor

Tomasz A.M. Trawczyński Tomasz A.M. Trawczyński Lubelak z urodzenia, ełczanin z wyboru. Nie dołączył do rodzinnego grona historyków, ale z domu wypełnionego setkami książek wyniósł zamiłowanie do literatury faktu. Poza pracą przy nadzorze i optymalizacji procesów produkcyjnych, zajmuje się też pi...

Pozostałe książki:

Arachne
Wszystkie książki Tomasz A.M. Trawczyński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Arachne nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Arachne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl