Arbeitsrecht -Gesetzes- und Verordnungssammlung Prawo pracy - zestaw ustaw i rozporządzeń

Kancelaria Streifler & Kollegen, Sabina Ociepa
Książka Arbeitsrecht -Gesetzes- und Verordnungssammlung Prawo pracy - zestaw ustaw i rozporządzeń
Książka Arbeitsrecht -Gesetzes- und Verordnungssammlung Prawo pracy - zestaw ustaw i rozporządzeń
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jest to nowa seria wydawanych w układzie synoptycznym tłumaczeń polskich ustaw na język niemiecki stawia na poprawność i płynność przekładu oraz jego wysoki poziom merytoryczny. Dlatego każdy publikowany przez nas tekst jest wielokrotnie i pod różnymi kątami weryfikowany przez osoby władające niemieckim jako językiem ojczystym. Nasi konsultanci dysponują jednocześnie doświadczeniem zawodowym zdobytym w niemieckim Środowisku prawniczym. Pierwsze wydanie niemieckiego tłumaczenia polskich ustaw i rozporządzeń dotyczących prawa pracy, m.in. ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych, ustawy o rozwiązywaniu sporów zbiorowych i rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z w sprawie szczegółowej treści świadectwa pracy oraz sposobu i trybu jego wydawania i prostowania. Hiermit überreichen wir Ihnen die erste Auflage der deutschen Über setzung von polnischenGesetzen und Verordnungen aus dem Bereich Arbeitsrecht, u.a. Gesetz über dieBeschäftigung von Leiharbeitnehmern, Gesetz über die Lösung von kollektiven Streitigkeitenund Verordnung des Ministers für Arbeit und Soziales über den genauen Inhalt eines Arbeitszeugnissessowie die Weise und das Verfahren bei seiner Ausstellung und Berichtigung.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-255-2412-8, 9788325524128
Wydawnictwo: C. H. Beck

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Arbeitsrecht -Gesetzes- und Verordnungssammlung Prawo pracy - zestaw ustaw i rozporządzeń nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Arbeitsrecht -Gesetzes- und Verordnungssammlung Prawo pracy - zestaw ustaw i rozporządzeń”- Kancelaria Streifler & Kollegen

Książka Baugesetz Prawo budowlane
Baugesetz Prawo budowlane
Pierwsze wydanie niemieckiego tłumaczenia polskiego Prawa bu...

Cytaty z książki

O nie! Książka Arbeitsrecht -Gesetzes- und Verordnungssammlung Prawo pracy - zestaw ustaw i rozporządzeń. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}