Archiwa sarmackiej pamięci : funkcje i znaczenie rękopiśmiennych ksiąg silva rerum w kulturze Rzeczypospolitej XVIII wieku

Stanisław Roszak
Archiwa sarmackiej pamięci : funkcje i znaczenie rękopiśmiennych ksiąg silva rerum w kulturze Rzeczypospolitej XVIII wieku
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W książce podjęto próbę analizy znaczenia szlacheckich ksiąg rękopiśmiennych typu silva rerum w kulturze Rzeczypospolitej XVIII wieku. Przedstawiono zjawisko sylwiczności jako element kultury sarmackiej, ale jednocześnie jako szersze zjawisko kultury europejskiej, które można by określić mianem piśmiennictwa przestrzeni prywatnej.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-231-1732-2, 9788323117322
Wydawnictwo: Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Archiwa sarmackiej pamięci : funkcje i znaczenie rękopiśmiennych ksiąg silva rerum w kulturze Rzeczypospolitej XVIII wieku aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Archiwa sarmackiej pamięci : funkcje i znaczenie rękopiśmiennych ksiąg silva rerum w kulturze Rzeczypospolitej XVIII wieku. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl