Autostopem przez wyobraźnię

Dawid Brykalski
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Autostopem przez wyobraźnię
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Autostopem przez wyobraźnię - autorski zbiór 23 opowiadań. Zaskakujący sposób rozwiązań literackich w kreowaniu postaci bohaterów i opisywanej rzeczywistości. Rozmach połączony z finezją, humor z horrorem, a kpina z fantasy przeplata się z szyderstwem z hard sf. Mimo zastosowanych przez autora "współczesności", z książki emanuje pełen uroku, staroświecki wdzięk. W poszczególnych historiach zostały skrystalizowane na moment pewne "chwile osobliwe", które istnieją w życiu każdego wrażliwego człowieka. Tom zaskakuje również różnorodnością opisanych historii. Całości towarzyszy dobra muzyka rockowa. Książkę tę nie tylko dobrze się czyta, jej się również dobrze słucha.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-919658-2-5, 9788391965825
Wydawnictwo: Labirynt Boox

Autor

Dawid Brykalski Dawid Brykalski Dawid Brykalski – łodzianin, absolwent wydziału Socjologii i Ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego. Pisarz, redaktor i dziennikarz. Żyje z pisania i szkolenia. Ma na koncie ponad 4 tys. publikacji w prasie i Internecie, trzy książki. Przygotowuje kolejne o...

Pozostałe książki:

Rozmowy przekorne Sprzedać duszę diabłu Taxi, taxi! Tom 1 Albo o ludziach taksówkach i innych zwierzętach Antologia Polskiej Muzyki Elektronicznej
Wszystkie książki Dawid Brykalski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Autostopem przez wyobraźnię nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@blackmoth
2011-08-19
8 /10
Przeczytane

Zbiór bardzo dobrych opowiadań. O dziwo przekonałam się trochę do hard sf. Podoba mi się niekonwencjonalne podejście do lektur. Najbardziej spodobały mi się "Wyprawa" i opowiadanie ostatnie, o taksówce.

| link |

Cytaty z książki

“Za koniem i harcującymi dzieciakami postępowali inni. Byli to ludzie ze snu i, co gorsza, z tłumaczonego tekstu! Wyglądali jak połączone siły dwóch armii: trupów i rozkładających się trupów.”
#
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl