Azja Południowo-Wschodnia Tajlandia, Laos, Kambodża, Singapur, Malezja, Bali. Praktyczny przewodnik

Azja Południowo-Wschodnia Tajlandia, Laos, Kambodża, Singapur, Malezja, Bali. Praktyczny przewodnik
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

?Azja Południowo-Wschodnia? to praktyczny przewodnik pod względem formy wydania oraz doboru informacji. Jest dokładny, przejrzysty, napisany ?w podróży?. Czytelnikami serii są osoby aktywne, odważne, podróżujące indywidualnie. Wybierają je Ci, którzy nad gotowe pomysły na zwiedzanie przedkładają samodzielne obmyślanie podróży. Przewodnik ten zawiera informacje potrzebne do starannego zaplanowania wyjazdu oraz poruszania się na miejscu: ogólne wiadomości o kraju, opisy poszczególnych regionów i miast, informacje praktyczne. Wszystko to uzupełniają mapy i plany miast oraz słowniczki, zawierające podstawowe zwroty. Dzięki zaokrąglonym rogom łatwo je zapakować do plecaka czy walizki, nie ryzykując zniszczenia okładki.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-7513-339-4, 9788375133394
Wydawnictwo: Pascal
Seria: Praktyczny Przewodnik

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Azja Południowo-Wschodnia Tajlandia, Laos, Kambodża, Singapur, Malezja, Bali. Praktyczny przewodnik? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Azja Południowo-Wschodnia Tajlandia, Laos, Kambodża, Singapur, Malezja, Bali. Praktyczny przewodnik. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl