Bądź młodszy za rok

Henry S. Lodge, Chris Crowley
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Bądź młodszy za rok
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Jak być bogatym, zdrowym i szczęśliwym, ta książka nie mówi. To nie jeden z tych poradników, które wmawiają czytelnikowi, że wystarczy pozytywnie myśleć, a wszystko będzie dobrze. Tu autorzy, na podstawie własnego doświadczenia i najnowszej wiedzy o biologii człowieka, przekonująco pokazują, że każdy, kto przekroczył pięćdziesiątkę, może wzbogacić kolejne lata swojego życia, zachować, a nawet poprawić zdrowie i kondycję, a zatem – dzięki własnemu wysiłkowi – być szczęśliwszym człowiekiem. Kto woli zostać stetryczałym starcem, niech nawet nie zaczyna czytać!
Data wydania: 2018-06-29
ISBN: 978-83-927952-4-7, 9788392795247
Wydawnictwo: Pierwsze
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

Henry S. Lodge Henry S. Lodge Lekarz internista i geriatra z podejściem hollostycznym do medycyny.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Bądź młodszy za rok

6.07.2010
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Pojęcie starość ma wiele imion. Ludzie uważają, że ten okres zaczyna się gdy stajemy się niedołężni, wiecznie potrzebujący czyjeś pomocy i każdy staw czy kość nas boli. Z medycznego punktu wygląda to tak, że jest to okres zmian zachodzących w wieku podeszłym. Komórki ciała już się tak szybko nie odbudowywują a nasze rany o wiele później się goją. ... {} Recenzja książki Bądź młodszy za rok

Moja opinia o książce

Opinie

PT
2010-07-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Książka ta została napisana przez dwóch znajomych, jeden to lekarz a drugi to mężczyzna w starszym wieku. Opisują oni co wpływa na nasze zdrowie i w jaki sposób możemy poprawić swoje samopoczucie i siłę w podeszłym wieku. W lekturze tej znajdujemy rady co powinniśmy jeść, jakie ćwiczenia wykonywać, aby nasz organizm prawidłowo funkcjonował. Dzięki tej książce można dowiedzieć w jaki sposób postępować , aby na stare lata nie być niedołężny i nie samodzielnym.

{} | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Bądź młodszy za rok. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe