Recenzje książki "Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!"

Dodaj swoją recenzję

Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!

7.01.2014

Książki z gatunku tej, którą recenzuję dzisiaj, trudno zdefiniować i włożyć do jednego worka. Jest to po części biografia, bo jednak opowiada i czerpie z życia autora, z drugiej strony to także poradnik, bo trzeba być naprawdę opornym i zawziętym, by nie przyswoić lub choć nie zastanowić się nad sobą i swoim życiem po przeczytaniu jej. Jednak można... Recenzja książki Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!

Na przekór przeciwnościom.

18.09.2013

Większość społeczeństwa zazwyczaj nie zna historii wielu wyjątkowych ludzi. Ja pierwszy raz o Nicku Vujicicu usłyszałam całkiem przypadkowo. Podczas przeglądania jednego forum natknęłam się na hasło „najpiękniejszy film w sieci”, zachęcona tym dość górnolotnym hasłem, kliknęłam w ikonkę i zaczęłam oglądać „Cyrk motyli”. Historia ukazana w tym krótk... Recenzja książki Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!

Jak zmotytować się do lepszego życia

19.10.2012

Czemu warto tę książkę kupić? Bo jest zdecydowanie warta przeczytania! Czemu warto ją przeczytać? Ponieważ możemy krok po kroku prześledzić proces radzenia sobie z trudnymi wydarzeniami życiowymi, w taki sposób, by nie tylko przestać się skupiać wyłącznie na nich, lecz także by przekuć je na sukces – spełnione życie. Jest to cenna książka tym b... Recenzja książki Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!

Być szczęśliwym bez ograniczeń

16.10.2012

Po raz pierwszy z osobą Nicka Vujicica zetknąłem się za pośrednictwem serwisu YouTube. Kilkuminutowy filmik o radosnym, promieniującym optymizmem mężczyźnie zrobił na mnie przeogromne wrażenie. Chory na fokomelię tj. chorobę objawiającą się brakiem kończyn. Pomimo tych trudności korzysta z życia. Pływa, jeździ na desce windsurfingowej. Podróżuje p... Recenzja książki Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!

Bo wszystko jest możliwe!

26.09.2012

Ostatnimi czasy świat obiegły zdjęcia ślubne mężczyzny bez rąk i bez nóg wraz z jego piękna, pełnosprawna małżonką. Fotografie tego samego mężczyzny i jego żony, odpoczywających na plaży, można było zobaczyć na wszystkich najpopularniejszych portalach internatowych. Tym uśmiechniętym facetem, który wzbudził podziw i szacunek wielu jest Nick Vujicic... Recenzja książki Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!

Nick Vujicic - "Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!"

17.09.2012

Sięgałam po tę książkę z myślą, że musi być ona dobra. Przy takim autorze po prostu musi i koniec. Chociaż osobiście nie przepadam za biografiami, a poradników wszelkiej maści nie trawię w ogóle, to ta książka była jedną z najpiękniejszych lektur mojego życia. Nie chodzi tu o fabułę, a o przekaz, bo przekaz był zdecydowanie wyjątkowy, tak samo nies... Recenzja książki Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!

Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń! - Nick Vujicic

12.09.2012

Prawdziwe historie zawsze najbardziej do mnie trafiają. Książki oparte na faktach działają intensywniej, głębiej. Moje spotkanie z bohaterem nie kończy się wtedy na przeczytaniu ostatniej strony. To jest dopiero początek naszej znajomości. Wertuję następnie Internet, wyszukuję wszelkie informacje o danej postaci, oglądam zdjęcia, filmy, filmiki. St... Recenzja książki Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!

@goslava@goslava × 1
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl