Bezpieczeństwo ekonomiczne Casus państw regionu Morza Bałtyckiego w latach 2005-2015

Józef Zawadzki, Jarosław Ziętarski
Książka Bezpieczeństwo ekonomiczne Casus państw regionu Morza Bałtyckiego w latach 2005-2015
Książka Bezpieczeństwo ekonomiczne Casus państw regionu Morza Bałtyckiego w latach 2005-2015
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W publikacji przedstawiono autorski model oceny bezpieczeństwa ekonomicznego państwa. Moim zdaniem Autorzy wyprowadzili bardzo interesujące wnioski dotyczące bezpieczeństwa ekonomicznego, a sformułowana opinia upoważnia mnie do rekomendacji przyjęcia prezentowanej monografii i publikacji, jako bardzo istotnie wartościowego zarówno od strony naukowej, jak również aplikacyjnej dla wszystkich związanych z analizą i budową bezpieczeństwa ekonomicznego państwa, w szczególności Polski. Z recenzji prof. zw. dr. hab. Krzysztofa Mareckiego, SGH Monografia (...) stanowi oryginalną i ważącą naukowo-badawczą pracę wnoszącą istotny wkład do dotychczas zawartych rozważań w tej tematyce w literaturze przedmiotu dotyczącej bezpieczeństwa ekonomicznego. Stanowić też będzie wartościowe źródło wiedzy zarówno dla szerokiej rzeszy studentów wyższych uczelni ekonomicznych, jak i też zajmujących się kwestiami bezpieczeństwa narodowego kierunków uczelni wojskowych czy kierunków politologicznych uniwersytetów w całej Polsce. Z recenzji dr. hab. Andrzeja Bienia, prof. SGH
ISBN: 978-83-7556-932-2, 9788375569322
Wydawnictwo: CeDeWu

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Bezpieczeństwo ekonomiczne Casus państw regionu Morza Bałtyckiego w latach 2005-2015? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Bezpieczeństwo ekonomiczne Casus państw regionu Morza Bałtyckiego w latach 2005-2015”- Józef Zawadzki

Książka Megatrendy współczesnych zagrożeń bezpieczeństwa
Megatrendy współczesnych za... Józef Zawadzki, Grzegorz Pietrek
Publikacja przedstawia spojrzenie autorów na współczesne, gł...

Cytaty z książki

O nie! Książka Bezpieczeństwo ekonomiczne Casus państw regionu Morza Bałtyckiego w latach 2005-2015. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe