Bezpieczeństwo informacyjne w dobie terrorystycznych i innych zagrożeń bezpieczeństwa narodowego

Krzysztof Liedel
Bezpieczeństwo informacyjne w dobie terrorystycznych i innych zagrożeń bezpieczeństwa narodowego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Krzysztof Liedel - prawnik, specjalista w zakresie terroryzmu międzynarodowego i jego zwalczania. Zajmuje się również pozamilitarnymi aspektami bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego, w tym bezpieczeństwem informacyjnym. Wykładowca Akademii Obrony Narodowej oraz Collegium Ci-vitas w Warszawie. Autor licznych artykułów i publikacji monograficznych związanych z tematyką terroryzmu międzynarodowego i jego zwalczania, między innymi: Zwalczanie terroryzmu lotniczgo - aspekty - prawnomiędzynarodowe (Warszawa 2003), Terroryzm - znak naszych czasów (Warszawa 2005), Współpraca międzynarodowa w zwalczaniu terroryzmu (Warszawa 2004, wraz z Pauliną Piasecką).
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7441-234-6, 9788374412346
Wydawnictwo: Adam Marszałek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Bezpieczeństwo informacyjne w dobie terrorystycznych i innych zagrożeń bezpieczeństwa narodowego aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bezpieczeństwo informacyjne w dobie terrorystycznych i innych zagrożeń bezpieczeństwa narodowego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl