Bezpieczeństwo osobiste. Poradnik nie tylko dla kobiet

Lucie Dupuis
Bezpieczeństwo osobiste. Poradnik nie tylko dla kobiet
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czy to w dzień, czy w nocy, w miejscach publicznych czy w domu, kobiety padają ofiarą wszelkiego rodzaju agresji. Książka ta ma uczulić na podstawowy problem naszego bezpieczeństwa osobistego w życiu codziennym. Autorka przedstawia całą gamę potencjalnie niebezpiecznych sytuacji i radzi, jakie środki ostrożności należy zachować w domu, w pracy, na wakacjach, w podróży, aby uniknąć napadu, kradzieży, włamaniajak się zachować na parkingu i co zrobić, kiedy karta płatnicza utknęła w bankomaciejak reagować na oszustwa internetowe i telefonicznejak sprawdzić opiekunkę do dziecka... Co zrobić, aby czuć się bardziej bezpiecznie? Wbrew pozorom nie wymaga to radykalnych zmian w naszych codziennych zwyczajach. Chodzi raczej o to, aby nauczyć się rozpoznawać groźne sytuacje i umieć odpowiednio się w nich zachować.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7404-298-7, 9788374042987
Wydawnictwo: Bauer
Kategoria: Poradniki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Bezpieczeństwo osobiste. Poradnik nie tylko dla kobiet aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bezpieczeństwo osobiste. Poradnik nie tylko dla kobiet. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl