Black Nights. Tom I część II

"E.J.Arosh"
9.5 /10
Ocena 9.5 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Black Nights. Tom I część II
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.5 /10
Ocena 9.5 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Po maratonie koncertów i imprez, pełnych alkoholu oraz innych używek, Aurora Black postanawia się zmienić. Porzuca dotychczasowy styl życia i wydaje się, że wszystko zmierza w dobrą stronę. Korzysta z terapii, ma ogromne wsparcie przyjaciół, a jej związek z Vale’em kwitnie. Nadchodzący czas burzy jednak jej kruchy spokój. Dziewczyna obawia się trasy i wszystkiego, co się z nią wiąże. Czy zdoła się oprzeć dawnym przyzwyczajeniom, czy ulegnie i wróci do imprezowania?
Data wydania: 2022-08-18
ISBN: 978-83-8290-132-0, 9788382901320
Wydawnictwo: WasPos
Stron: 234
dodana przez: ejarosh

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Świetna historia.

11.09.2022

Jestem w totalnej rozsypce po przeczytaniu kolejnej części, w której poznajemy dalsze losy Aurory. Jeżeli autorka będzie tak kończyć swoje dzieła, doprowadzając mnie do rozpaczy, to dojdzie chyba do mordu. Ta historia tak mnie pochłonęła, że nie odłożyłam jej dopóki nie dotarłam do finalnych stronic i teraz nie mogę przestać rozmyślać co wydarzy s... Recenzja książki Black Nights. Tom I część II

@Izzi.79@Izzi.79 × 3

Podnieś się

26.09.2022

Ciąg dalszy opowieści o Aurorze i jej zmaganiu się z uzależnieniem od alkoholu i leków. Droga do trzeźwości jest dla Aurory trudna a dodatkowo dwa miesiące po zaprzestaniu picia jedzie w wspólną trasę koncertową z zespołem Love To Death. Psychoterapeuci uzależnień ostrzegają, że dwa lata powinien pacjent unikać miejsc, w których pojawia się alkoho... Recenzja książki Black Nights. Tom I część II

Moja opinia o książce

Opinie

@mamazonakobieta
2022-09-22
9 /10
Przeczytane

Aurora z jednej strony zrozumiała, że jest z nią bardzo źle i walczy o to, aby poradzić sobie z nałogami. Z drugiej nie jest jej łatwo i mimo dużego wsparcia ze strony obu zespołów, a także wspaniałego terapeuty, czasem ma chwilę słabości. Na dodatek nie tylko zbliża się termin trasy koncertowej, ale również nieplanowo musi wystąpić w koncercie, na co nie jest za bardzo gotowa. Kobieta ma problem ze śpiewaniem, czuje blokadę i bardzo się boi, że nie będzie umieć wydobyć z siebie głosu na scenie. Na szczęście jej związek z Vale jak na razie idzie w dobrą stronę, a ona może na niego liczyć. Czy uda jej się pokonać nałogi? Jak potoczy się jej związek z Vale? Jak uda się trasa koncertowa? Czy Aurora będzie, dała radę śpiewać bez żadnych wspomagaczy?

Pierwsza część na początku nie do końca mi się podobała, jednak im dalej czytała, tym robiło się ciekawiej. Jak wypadła druga część? Moim zdaniem jest lepsza od pierwszej. Mamy tu więcej zaskakujących zwrotów, a podczas czytania towarzyszyły mi większe emocje. Muszę jeszcze wspomnieć o zakończeniu, które sprawiło, że nie wiem, jak ja wytrzymam czas oczekiwania na kontynuację.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani. Nadal główną bohaterką jest Aurora, jednak zaszły w niej ogromne zmiany. Przede wszystkim zaczęła widzieć problem i pragnie zmiany. Bardzo mocno jej kibicowałam, choć nie będę ukrywać, były momenty, kiedy nie do końca podobało mi się jej zachowanie.

„Black nights. Tom 1. Część 2” to książka, ...

| link |
@basiaa22.86
2022-08-24
10 /10
Przeczytane

Kontynuacja historii popularnej gwiazdy Aurory Black✨

📖Aurora po długim czasie imprez i używek wychodzi na prostą.Pomaga jej w tym Vale z zespołu „Love to Death”,którzy wspólnie z Aurorą mają tourne.
Wsparcie ze strony chłopaków z zespołu Love to Death pomaga jej,aby nie zboczyć z drogi trzeźwości.
Czy Aurora da radę,aby być wolną i cieszyć się życiem?

👉Czekałam z niecierpliwością na dalsze losy upadłej gwiazdy Rocka „Black Nights”.
Aurora ma ciężki czas,by pokazać przyjaciołom a najważniejsze sobie,że potrafi walczyć ze swoimi demonami.
Autorka świetnie opisuje czas bohaterki,który staje na początku nowego rozdziału swojego życia-bez alkoholu,używek i przygodnego seksu.
Jest to swoisty detoks,który zrozumie tylko osoba,która taka sytuacje przeżywała w swoim życiu.Nadchodzące obawy i lęki przed publicznością w stanie trzeźwości będzie dla bohaterki niezwykłym testem,który pokaże czy potrafi zawalczyć o swoją przyszłość.

Jest to niezwykła lektura o obawach,lękach,strachu i braku pewności siebie w trudnych chwilach życia.Mając prawdziwych przyjaciół jest w stanie osiągnąć zamierzony cel i cieszyć się ze swojego życia.

Powieść jest obowiązkowa dla osób,którzy pragną być sławni.Pokazuje świat gwiazdy muzycznej z innej-mrocznej strony.Tej,którą nie widzi się na scenie.
„Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie”-jest to świetnie pokazane w tej historii.Z pomocą przyjaciół możemy osiągnąć mnóstwo rzeczy,które byłoby ...

| link |
@zanetagutowska1984
2022-09-26
9 /10
Przeczytane
@Izzi.79
2022-09-11
10 /10
Przeczytane Posiadam

Cytaty z książki

O nie! Książka Black Nights. Tom I część II. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl