Błękitna alkowa

Teresa DesJardien
Książka Błękitna alkowa
Książka Błękitna alkowa
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Błękitna alkowa" to przeurocza opowieść o tym, jak zgoła niewinne, ale wielce niefortunne zdarzenie w londyńskim parku odmieniło życie dwojga wysoko urodzonych młodych ludzi - Alessandry i Jeffeya. Uzgodniono, że pospieszne małżeństwo dla uratowania reputacji młodej dziewczyny będzie trwać tylko jeden miesiąc, oczywiście nie zostanie skonsumowane, po czym nastąpi anulacja związku. Przestrzegane warunków tego uzgodnienia nie wydawało się przedstawiać żadnych trudności dla takiego dżentelmena, jakim był Jeffrey. Chodziło przecież tylko o uwzględnienie wrażliwości Alessandry, odrobinę samokontroli i kilka poduszek ułożonych pośrodku małżeńskiego łoża w błękitnej alkowie. Gdyby i to zawiodło, pozostawała jeszcze partyjka lub dwie nocnej gry w karty z żoną. Wszystko wyglądało bardzo prosto, jednakże obraz uroczej panny młodej, odzianej w bezpretensionalną koszulkę nocną okazał się widokiem wielce naruszającym męski spokój. Alessandra była skromną dziewczyną i Jeffrey stałby się łajdakiem, gdyby wykorzystał jej niewinność mimo nieświadomego, zapraszającego błysku w jej oczach...  
Tytuł oryginalny: A June Bride
Data wydania: 1992
ISBN: 83-85397-80-9, 8385397809
Wydawnictwo: AKAPIT PRESS
Seria: Seria z Serduszkami
Stron: 209

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Błękitna alkowa aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Błękitna alkowa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}