Bliskie spotkania z Niebem

Anderson Reggie, Schuchmann Jennifer
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Bliskie spotkania z Niebem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Kiedy dr Reggie Anderson siedział przy łóżku umierającej pacjentki, wydarzyło się coś naprawdę niesamowitego. Trzymał ją właśnie za rękę, gdy zasłona pomiędzy tym i tamtym światem na chwilę opadła i mógł zobaczyć, co czeka nas po drugiej stronie. Przez myśl mu wtedy nie przeszło, że to jedynie przedsmak życia wypełnionego spotkaniami z Niebem. Przeczytaj niezwykłe opowieści z życia i praktyki lekarskiej doktora Andersona. Jego relacje o tym, co zobaczył, usłyszał i doświadczył z niebiańskiej rzeczywistości, pomogą nam stawić czoło odchodzeniu naszych najbliższych z odwagą i pewnością, że zobaczymy ich ponownie. Dzięki tej lekturze będziemy też mogli przygotować się na nasze własne spotkanie z Niebem. Wyrusz wraz z autorem w porywającą podróż w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania pozostające w samym centrum naszej egzystencji: Czy istnieje życie po śmierci? Czy spotkamy kiedyś naszych bliskich, którzy odeszli do tamtego świata? Jak wygląda Niebo? Przepełnione nadzieją historie, opowiedziane przez dra Andersona, rozwiewają wszelkie wątpliwości co do istnienia Nieba. Bliskie spotkania z Niebem to książka, która przynosi pocieszenie wszystkim pragnącym ujrzeć śmierć jako przejście, a nie jako ostatnie słowo. DR MARY C. NEAL, "New York Times", autorka bestsellera To Heaven and Back Bliskie spotkania z Niebem to dużo więcej niż cudowne wspomnienia. To poruszające serce spojrzenie na wątpliwość, śmierć i żal. Ta lektura poszerza horyzonty duchowe i otwiera nas na niebiańskie spotkania. Przeczytaj i uwierz, a już nigdy więcej nie doświadczysz lęku przed własnym spotkaniem z Niebem. LYNN EIB, autorka książki When God & Cancer Meet W czasach, kiedy tak dużo energii, czasu i pieniędzy przeznacza się na to, aby zapomnieć o naszej śmiertelności, dr Reggie przypomina nam o nieuchronności śmierci oraz o tym, jak ważną i piękną rolę odgrywa ona w naszej życiowej podróży. Bliskie spotkania z Niebem to głęboko poruszająca historia, opowiedziana przez „naocznego świadka”. To niezwykła podróż, która doda ci otuchy i podprowadzi cię przed same drzwi niebios. GEOFF MOORE, współczesny piosenkarz z kręgu muzyki chrześcijańskiej
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-7482-606-8, 9788374826068
Wydawnictwo: eSPe
Stron: 385

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Bliskie spotkania z Niebem? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Toska98
2020-04-23
6 /10
Przeczytane

“Bliskie spotkania z niebem” to książka, która ma opowiadać o doświadczeniach zwykłego człowieka z sytuacjami niezwykłymi. W związku z tym nie da się uniknąć wspominania o działaniu Boga. Byłam tym jednak przesycona. Nie jestem osobą religijną, więc podobne wynurzenia na co dzień nie wzbudzają we mnie zbytniego entuzjazmu i traktuję je ze sporym dystansem. Jestem jednak osobą duchową o różnych doświadczeniach i wierzę, że po drugiej stronie istnieje świat, który na siłę chcemy wyprzeć z naszych umysłów.

Może właśnie dlatego książka jest dobra zarówno dla osób religijnych, jak i ateistów. Można w niej znaleźć coś dla siebie i gdy nie będziemy się zbytnio przejmować próbą religijnego tłumaczenia rzeczywistości, może się nam pojawić ciekawa opowieść, w której pewne wątki faktycznie intrygują i każą się zastanowić. Choć w księgarniach znajduje się rzesza ciekawszych i mądrzejszych książek, to i do tej również zachęcam. Jako przerywnik pomiędzy bardziej wymagającymi lekturami.

Ja daję 6/10. Biorę pod uwagę zarówno warstwę leksykalną, jak i sposób przedstawienia tematu.

Link do całej recenzji: https://znakomita.com/2020/04/23/gdy-opada-zaslona-bliskie-spotkania-z-niebem-16-2020/

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Bliskie spotkania z Niebem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl