Błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko

Milena Kindziuk
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Aby zło dobrem zwyciężać i zachować godność osobistą, nie wolno walczyć przemocą. Ojciec Święty w czasie stanu wojennego w modlitwie do Pani Jasnogórskiej powiedział, że naród nie może rozwijać się prawidłowo, gdy jest pozbawiony praw, które warunkują jego podmiotowość, i państwo nie może być mocne siłą żadnej przemocy. komu nie udało się zwyciężyć sercem i rozumem usiłuje zwyciężyć przemocą. Każdy przejaw przemocy dowodzi moralnej niższości."Rozważania różańcowe, piata tajemnica bolesna : ukrzyżowanie Chrystusa. Ostatnie słowa ks. Jerzego Popiełuszko wygłoszone 19 października 1984r. w Bydgoszczy.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-0-00-000296-9, 9780000002969
Język: angielski
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska

Autor

Milena Kindziuk Milena Kindziuk
Urodzona 15 maja 1970 roku w Polsce
Milena Kindziuk – polska doktor nauk humanistycznych, adiunkt w Instytucie Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, autorka książek, dziennikarka, publicystka. Stały współpracownik portalu wpolityc...

Pozostałe książki:

Świadek prawdy. Życie i śmierć księdza Jerzego Popiełuszki Fakt Album - Ks. Jerzy Popiełuszko Matka Papieża. Poruszająca opowieść o Emilii Wojtyłowej Matka Świętego Kardynał Stefan Wyszyński
Wszystkie książki Milena Kindziuk

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Błogosławiony ks. Jerzy Popiełuszko. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe