Byłem gangsterem. Prawdziwa historia

"Grek"
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Byłem gangsterem. Prawdziwa historia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Kim jest Grek? Pod tym pseudonimem kryje się postać znanego gangstera. Kradł, oszukiwał, porywał ludzi, zlecał zabójstwa - każdy czuł przed nim respekt. Początek jego przestępczej kariery przypadł na lata dziewięćdziesiąte dwudziestego wieku. Wspinając się po szczeblach gangsterskiej hierarchii, osiągnął swój cel i... przegrał. Mimo życia na wysokim poziomie w dobie drapieżnego polskiego kapitalizmu, odezwało się w nim uśpione sumienie. Postanowił porzucić przestępczy półświatek i zacząć życie od nowa. Uczciwie. Teraz swoimi doświadczeniami, także tymi z więzienia, dzieli się z czytelnikami. Nie pragnie rozgłosu i sławy, dlatego zdecydował się na anonimowość. Twierdzi, że napisał wszystko ku przestrodze młodych. W tej relacji nie ma imion i nazwisk, jednak historia, którą opowiada jest prawdziwa.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-245-8284-6, 9788324582846
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Kategoria: Literatura faktu
Stron: 256

Autor

"Grek" Kim jest Grek? Grek to pseudonim Autora wymyślony na potrzeby tej książki. Kryjący się pod nim gangster kradł, oszukiwał, porywał ludzi, zlecał zabójstwa – każdy czuł przed nim respekt. Początek jego przestępczej kariery przypadł na lata dziewięćdz...

Pozostałe książki:

Las zły Byłem gangsterem. Prawdziwa historia Różaniec Byłem wykidajłą. Prawdziwa historia Napadałem na banki. Prawdziwa historia Anna Ostatnie wakacje
Wszystkie książki "Grek"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Byłem gangsterem. Prawdziwa historia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

KA
@karolla20
2020-03-19
10 /10
Przeczytane
@ReaderX
@ReaderX
2019-11-18
6 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Byłem gangsterem. Prawdziwa historia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl