C++ : sztuka programowania : osiągnij mistrzostwo w programowaniu w języku C++

Herbert Schildt
C++ : sztuka programowania : osiągnij mistrzostwo w programowaniu w języku C++
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poznaj profesjonalne techniki programistyczne C++ to jeden z najpopularniejszych języków programowania. Ma zwięzłą i elegancką składnię, czytelny i logiczny model obiektów i starannie opracowane biblioteki. Jego możliwości dają programiście niemal nieograniczoną kontrolę nad komputerem. Jednak sprawne i efektywne programowanie w C++ to prawdziwa sztuka. Wymaga staranności, dokładnego zaplanowania tworzonej aplikacji oraz wiedzy o funkcjach i mechanizmach, jakie można zastosować. Książka "C++. Sztuka programowania" przedstawia profesjonalne sposoby tworzenia aplikacji w języku C++. Nie opisuje podstaw języka - skupia się na tworzeniu praktycznych aplikacji z wykorzystaniem profesjonalnych technik programistycznych. Wykonując zawarte w książce przykłady, rozwiążesz różne zadania programistyczne i osiągniesz biegłość w posługiwaniu się językiem C++. Szablony STL, biblioteki i model obiektowy języka C++ Mechanizm odzyskiwania pamięci Wykorzystanie wielowątkowości w aplikacjach Eksperymentalne elementy języka C++ Aplikacje internetowe w C++ Techniki sztucznej inteligencji Tworzenie własnego interpretera C++ O autorze:
Herb Schildt jest autorytetem w sprawach języków C, C++, Java i C#, a także doskonałym programistą systemu Windows. [więcej...\
ISBN: 978-83-7361-679-0, 9788373616790
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka C++ : sztuka programowania : osiągnij mistrzostwo w programowaniu w języku C++ nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka C++ : sztuka programowania : osiągnij mistrzostwo w programowaniu w języku C++. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe