Call girl i video seks chat - praca dla wyzwolonych seksualnie kobiet czy forma współczesnej prostyt

Marta Godzwon
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Call girl i video seks chat - praca dla wyzwolonych seksualnie kobiet czy forma współczesnej prostyt
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

W książce poruszono bardzo ważny temat zaangażowania młodych kobiet w sferę seks biznesu, a dokładnie pracy w seks telefonie i na video seks chat?ach. Autorka postawiła już na samym początku pytanie: czy osoby podejmujące się tego typu zajęcia można uznać za prostytutki?
Punktem wyjścia autorki jest przytoczenie historii prostytucji od Starożytności do czasów współczesnych. Ponadto w publikacji odwołano się do wybranych definicji prostytucji i jej rodzajów. Zaprezentowano także znaczenie terminów call girl i video seks chat, zaznaczając, iż ostatnie z wymienionych zjawisk powiązane jest z rozwojem Internetu, którego możliwości w zakresie przekazu interaktywnego pozwalają jego użytkownikom na wiele nowych doświadczeń erotycznych, czego przykładem mogą być ?gorące pogawędki? i występy na żywo. W książce zwrócono uwagę na najważniejsze uwarunkowania zjawiska prostytucji.
Autorka nie ocenia i piętnuje kobiet, które wybrały taką, a nie inną drogę zarabiania pieniędzy pokazując raczej, że są to wykształcone dziewczyny, które mają takie sama marzenia o lepszym życiu jak każda z nas tylko, że wybrały bardziej ryzykowną drogę ich realizacji.


Opis na podstawie recenzji naukowej dr Katarzyny Pawełek - Zakład Resocjalizacji
Wydział Studiów Edukacyjnych, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Data wydania: 2010-02-05
ISBN: 978-83-7587-269-9, 9788375872699
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza IMPULS
Stron: 82

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Call girl i video seks chat - praca dla wyzwolonych seksualnie kobiet czy forma współczesnej prostyt aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@frodo
2011-02-21
8 /10
Przeczytane

Ciekawa książka. Trochę wiadomości o historii prostytucji, a potem autorka chce pokazać dwa współczesne zjawiska - sex telefon i video - sex- chat. Trochę socjologii i wywiadu z osobami w to zaangażowanymi. Niewiele stron, ale dość wartościowych.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Call girl i video seks chat - praca dla wyzwolonych seksualnie kobiet czy forma współczesnej prostyt. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl