Chłopiec z Wadowic. Biografia błogosławionego Jana Pawła II dla dzieci

Małgorzata Skowrońska, Robert Nęcek
Chłopiec z Wadowic. Biografia błogosławionego Jana Pawła II dla dzieci
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Chłopiec z Wadowic. Biografia błogosławionego Jana Pawła II dla dzieci" to obowiązkowa pozycja dla wszystkich dzieci, które chciałyby poznać historię papieża-Polaka. Książka zawiera najważniejsze fakty z życia Jana Pawła II, opisane przystępnym językiem, bogate nie tylko w anegdoty i zabawne historie, ale też w ciekawostki i fakty historyczne, pozwalające zrozumieć postać wielkiego Polaka i jego epokę. Każdy odcinek tej pasjonującej i bogato ilustrowanej (rysunki Kamili Stankiewicz, fotografie archiwalne, fotografie reporterskie) historii skomponowany jest według podobnego schematu: tekst beletryzowanej biografii, ramki faktograficzne, "kazanie" do dzieci związane z tematem danego odcinka i wskazujące na wartości, bliskie papieskiemu nauczaniu chrześcijańskiemu. Publikacja ukazuje Jana Pawła II jako zwykłego, pełnego ciepła człowieka, który potrafił łączyć aktywne życie (sport, podróże, przyjaźnie, poezja, teatr itp.) z prawdziwie chrześcijańskimi wartościami.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7623-858-6, 9788376238586
Wydawnictwo: Zielona Sowa

Autor

Pozostałe książki:

Chłopiec z Wadowic Studenci kontra system Jak być dobrym człowiekiem Ksiądz polski. Wiara, nadzieja i skandale Terapia na życie. Rozmowy z Dominiką Dudek i Małgorzatą Skowrońską
Wszystkie książki Małgorzata Skowrońska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Chłopiec z Wadowic. Biografia błogosławionego Jana Pawła II dla dzieci aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Chłopiec z Wadowic. Biografia błogosławionego Jana Pawła II dla dzieci. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl