Co byś zrobił, gdybyś mnie dogonił?

Anna Bednarska
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Co byś zrobił, gdybyś mnie dogonił?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Nie znajdziesz szczęścia, wciąż patrząc za siebie

Po błyskotliwym młodzieńczym debiucie Helenie Maj nie udało się napisać kolejnej książki i jako trzydziestolatka nadal musi znosić nieustanne nagabywania o to, czemu tak się stało.. Życie osobiste też jest źródłem frustracji: Helena wciąż nie pozbierała się po bolesnym rozstaniu z Igorem, a szansa na nową miłość wydaje się jej zupełnie nieosiągalna. Tymczasem w jej mieście dochodzi do zamachu terrorystycznego. Atmosfera zagrożenia i niepewności sprawia, że Helena zaczyna zupełnie inaczej postrzegać to, co się wokół niej dzieje. A dzieje się coraz więcej...

Co byś zrobił, gdybyś mnie dogonił? to pełna uroku, emocji i humoru opowieść o tym, że rany z przeszłości mogą się zagoić, a wśród komplikacji i zamętu można się odnaleźć. I dać się zaskoczyć... życiu oraz miłości.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-8147-165-7, 9788381471657
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 420
dodana przez: kazal_ka

Autor

Anna Bednarska Anna Bednarska Anna Bednarska - Pisarka i redaktorka. Studiowała dziennikarstwo, filologię polską i terapię przez sztukę. Jej sztuki teatralne (m.in. „Z twarzą przy ścianie” i „Wszyscy patrzą”) były publikowane, wystawiane i nagradzane. Autorka powieści obyczajowy...

Pozostałe książki:

Między pragnieniami
Wszystkie książki Anna Bednarska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Co byś zrobił, gdybyś mnie dogonił?

4.11.2019

Czy zadawaliście czasami swojemu partnerowi to pytanie? Może jednak warto, nie jesteście ciekawi odpowiedzi? Myślę, że odpowiedzi na to pytanie usłyszelibyśmy tyle, ile osób by jej udzielało. Co człowiek, to zapewne inna odpowiedź. To pytanie zadaje sobie również bohaterka najnowszej powieści Anny Bednarskiej „Co być zrobił, gdybyś mnie dogonił?... Recenzja książki Co byś zrobił, gdybyś mnie dogonił?

Co byś zrobił gdybyś mnie dogonił?

27.07.2019

"Co byś zrobił gdybyś mnie dogonił?" to pełna uroku, emocji i humoru opowieść o tym, że rany z przeszłości mogą się zagoić, a wśród komplikacji i zamętu można się odnaleźć. I dać się zaskoczyć... życiu oraz miłości. Ta książka ma swój osobisty urok. Jest tam kilka momentów, w których człowiek się zastanawia czy właśnie tak wygląda prawdziwe życie... Recenzja książki Co byś zrobił, gdybyś mnie dogonił?

Moja opinia o książce

Opinie

@malgosialegn
2019-11-04
7 /10
Przeczytane
DA
2019-07-27
7 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Co byś zrobił, gdybyś mnie dogonił?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl