Co się dzieje w mojej głowie? Jak zacząć z dzieckiem rozmowę o zdrowej głowie?

Molly Potter
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Co się dzieje w mojej głowie? Jak zacząć z dzieckiem rozmowę o zdrowej głowie?
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Wszyscy wiemy, jak ważny jest umysł – jednak czy wiemy, jak należy dbać o jego zdrowie już od dzieciństwa? Co się dzieje w mojej głowie to książka, która pokazuje dzieciom praktyczne sposoby na to, by dbać o dobrą kondycję głowy, tak samo jak pielęgnuje się kondycję ciała. Książka porusza takie zagadnienia jak pozytywny obraz siebie, inteligencja emocjonalna, relacje i uważność. Zachęca dzieci, by jak najwcześniej nabrały zdrowych nawyków i wypracowały skuteczne strategie radzenia sobie z trudnościami. Została napisana w ciepły, przyjazny dziecku, lecz nie infantylny sposób i pomoże ustanowić solidne fundamenty, na których dziecko w przyszłości będzie budować swoje zdrowie psychiczne i emocjonalne. Rodzice znajdą tu doskonałe punkty zaczepienia, by zacząć z dzieckiem rozmowę na te tematy. Dlatego Co się dzieje w mojej głowie jest lekturą obowiązkową dla każdego rodzica świadomego, czemu zdrowa głowa jest ważna.  
Data wydania: 2019-04-02
ISBN: 978-83-951480-9-5, 9788395148095
Wydawnictwo: TADAM
Stron: 38

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Co się dzieje w mojej głowie? Jak zacząć z dzieckiem rozmowę o zdrowej głowie?? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

KK
2020-11-08
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Co się dzieje w mojej głowie? Jak zacząć z dzieckiem rozmowę o zdrowej głowie?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl