Co z tego wyrośnie? Chwast czy nie?

Barbel Oftring
Co z tego wyrośnie? Chwast czy nie?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wiosną cieszymy się wszystkim, co kiełkuje i puszcza pędy. Ale niemal od razu pojawia się pytanie: cóż to takiego wyrasta? Na których roślinach pojawią się cieszące oko kwiaty? Które z tych zielonych maluchów okażą się uciążliwymi chwastami? A może trzeba je natychmiast usunąć? Która roślina jest jadalna, a która może okazać się trująca?OD LIŚCIA DO ROŚLINYJuż dzięki pierwszym listkom możemy rozpoznać roślinę. Przyjrzyjmy się jak wyglądają?Czy są raczej zaokrąglone? Podługowate? A może złożone?DZIĘKI TEMU NATYCHMIAST JE ROZPOZNAMYSymbole zamieszczone przy każdej roślinie informują, czy jest jadalna, czy będzie miała piękne kwiaty, czy jest pożyteczna dla okolicznych zwierząt, czy jest trująca albo czy silnie się rozrasta.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-60170-90-8, 9788360170908
Wydawnictwo: PURANA
Kategorie: Ogród, Poradniki
Stron: 144

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Co z tego wyrośnie? Chwast czy nie?? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Co z tego wyrośnie? Chwast czy nie?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl