Codziennik duchowy. Inspirujący niezbędnik katolicki na każdy dzień roku (4 zeszyty)

Ewa Anna Swat
Codziennik duchowy. Inspirujący niezbędnik katolicki na każdy dzień roku (4 zeszyty)
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Codziennik duchowy jest książką praktyczną, która proponuje pomoc na drodze duchowego rozwoju. Na każdy dzień otrzymujemy inspirację biblijną, duchową, modlitewną, papieską, słowo od kaznodziei, ale także zaproszenie do autocoachingu duchowego, do wieczornej refleksji o życiu, do prowadzenia osobistego dziennika. Po co ten trud? On otwiera serce, oczy i umysł na szukanie Boga każdego dnia, owocem zaś będzie dostrzeżenie wartości swojego życia, które jest bezcennym darem, wzrastanie w świętości – umacnianie więzi z Bogiem i z ludźmi. Książka podzielona na 4 zeszyty, odpowiadające czterem kwartałom roku. Ilosć stron: zeszyt 1 i 2 po 191 s., zeszyt 3 i 4 po 196 s.
ISBN: 978-83-7422-878-7, 9788374228787
Wydawnictwo: św. Stanisława BM

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Codziennik duchowy. Inspirujący niezbędnik katolicki na każdy dzień roku (4 zeszyty)? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Codziennik duchowy. Inspirujący niezbędnik katolicki na każdy dzień roku (4 zeszyty). czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl