Cud tysiąclecia

Josie Metcalfe
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Cud tysiąclecia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Kara miała dla Maca wspaniały prezent ślubny - niedawno odkryła, że jest w ciąży. Nie doczekała się jednak narzeczonego - w drodze do urzędu stanu cywilnego miał wypadek i w jego wyniku zapadł w śpiączkę. Kara przyrzekła sobie, że zrobi wszystko, by jej dziecko odzyskało ojca. Spędzała przy łóżku ukochanego długie godziny, stosując terapię zaleconą przez neurologa. Gdy przez kolejne miesiące Mac nie odzyskiwał przytomności, poczęła się zastanawiać, w jakim nastroju powita nowe tysiąclecie... [Harlequin, 2001]
Data wydania: 2001
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Medical
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Pozostałe książki:

Niepamięć Czasem warto poczekać Zaręczyny o poranku Cisza w eterze. Chcę mieć dziecko Cudowny lek
Wszystkie książki Josie Metcalfe

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Cud tysiąclecia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@katala
2019-11-18
6 /10
Przeczytane Współcześnie romansowo 2017

Nie jestem dobra w tym, gatunku. HQ medycznych zawsze się wystrzegałam, obawiałam i jakoś z pełną świadomością, omijałam szerokim łukiem. Podejrzewam, że kiedyś tam, wieki temu przeczytałam kilka, bo w głowie pozostał mi schemat czegoś podobnego, jednorodnego, w pewnym sensie powtarzającego się. Albo rzeczywiście jest w tym trochę prawdy, albo, co pewnie jest bardziej prawdopodobne, to nie mój gatunek. Nie przepadam za formą hq, a raczej za tym, że aby trafić jeden wart zapamiętania, muszę przebić się przez wiele wypadających mi z głowy po kilku dniach.
Więc chyba zrozumiałe jest, że ta książka wywołała we mnie swoiste „przerażenie”.
Cud tysiąclecia to głównie opowieść o miłości. Ciężko nazwać ją romansem, kiedy jeden z jego uczestników świadomie pojawia się 10 stron przed końcem książki. Ale tak, miłość tam jest. Przez całą opowieść. Miłość kobiety nie poddającej się przeciwnościom, walczącej, niekiedy zaślepionej, bezradnej, ale potrafiącej w odpowiednim momencie otrząsnąć się i pójść dalej.
Myślałam, że po ostatnich przeżyciach w życiu prywatnym i lekturach zadanych i samodzielnie wybranych, będę mogła sobie odpocząć. Niestety, nic bardziej złudnego. Bo choć wiadomo jaki będzie koniec hq, to trauma związana ze szpitalem, nieszczęściami, ludźmi poranionymi, przewija się na każdej stronie. Swoistym kontrapunktem są narodziny dzieci, które przypominają, że to wszystko wokół nas ma jednak jakiś sens – jak śpiewał kiedyś pewien zwierzak życia krąg.
Czyta się bar...

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Cud tysiąclecia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl