Cudowne Dzieciątko Koletańskie

Katarzyna Pytlarz
Książka Cudowne Dzieciątko Koletańskie
Książka Cudowne Dzieciątko Koletańskie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dzieciątko Jezus z kościoła świętego Józefa w Krakowie od wieków wstawia się za ufającymi w Jego pomoc wiernymi. Choć tak małe, nikogo nie pozostawia bez opieki. Szczególnie chętnie zwracają się do niego małżeństwa starające się o potomstwo oraz chorzy poszukujący uzdrowienia. Doznałam cudu, kiedy byłam chora (mam astmę). Od dwóch tygodni miałam silny kaszel. Brałam różne leki, ale nie pomagały i coraz bardziej się dusiłam. Przypomniałam sobie o cudownej wodzie od Dzieciątka Jezus. Wypiłam dwa łyki i modliłam się szczerze. Po dziesięciu minutach ustały duszności i kaszel. Zostałam wysłuchana. Maria, Gdańsk Fragment Litanii Panie Jezu, Ty z miłości ku nam przybrałeś postać Dzieciątka, ubożuchnego i upokorzonego w żłóbku. Uwielbiamy Cię i wraz z mędrcami ofiarujemy Ci złoto gorącej miłości oraz kadzidło żywej modlitwy. Uświęć nasze serca, jak niegdyś uświęciłeś serca ubogich pasterzy, abyśmy Ci zawsze wiernie służyli i nigdy nie przestawali wielbić. W książce znajdziesz ponad 50 różnorodnych świadectw cudów oraz zbiór pięknych modlitw, które warto odmawiać szczególnie w okresie Bożego Narodzenia. Modlitwa o dary Dzieciątka Jezus Chryste przychodzący na świat w postaci małego Dzieciątka, przynieś ze sobą: smutnym – radość, chorym – zdrowie, więźniom – wolność, powaśnionym – zgodę, grzesznikom – pokój sumienia, głodnym – pożywienie, wykorzystywanym – sprawiedliwość, sierotom – miłość rodzicielską, samotnym – przyjazne serce, rodzicom – wdzięczność dzieci, zmarłym – wieczny pokój, Polsce – błogosławieństwo, pokój i dobro wszelakie, a mnie – to, o czym wiesz, że jest mi najbardziej potrzebne. Modlitwa za nowo narodzone niemowlęta Ojcze Niebieski, dziękujemy Ci za niemowlęta, które dziś się rodzą: – za życie, które wzbudzasz i umieszczasz na ziemi, – za te nowe istnienia, nad którymi Ty sam pochylasz się z zachwytem, – za miłość, którą je otaczasz poprzez czułość ich rodziny, – za radość i nadzieję, którą wlewasz w serca rodziców, – za zapewnienie przyszłości, którą kryjesz w każdym z nich i do której je przeznaczasz, – za nowe pokolenie młodych, które dajesz nam w dzieciach, – za ludzkość, która się rodzi i którą chcesz odradzać przez Ducha Świętego w Chrystusie. Modlitwa za dzieci Panie, gdy żyłeś na ziemi, chciałeś, aby dzieci przychodziły do Ciebie i czule je przygarniałeś. Prosimy Cię za wszystkie dzieci na świecie – nadzieję jutrzejszej ludzkości: – za wszystkie dzieci kochane i otoczone opieką rodziców, lecz jeszcze bardziej za dzieci, które zostały opuszczone, – za sieroty i dzieci, co nie doznają miłości, której tak bardzo potrzebują, – za dzieci, które żyją wśród zepsutego otoczenia, gdzie przedwcześnie poznają zło, – za dzieci, których nikt nie uczy poznawać Ciebie ani modlić się. Otocz wszystkie dzieci Twoją miłością i niech rosną – jak Ty niegdyś rosłeś – fizycznie oraz „w mądrości i łasce u Boga i ludzi”.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-277-1521-0, 9788327715210
Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 272

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Cudowne Dzieciątko Koletańskie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Cudowne Dzieciątko Koletańskie”- Katarzyna Pytlarz

Książka Cuda świętego Maksymiliana Marii Kolbego
Cuda świętego Maksymiliana ... Katarzyna Pytlarz
Męczennik z Auschwitz wciąż troszczy się o ludzkie życie. „Ś...
Książka Co Franciszek myśli o ...?
Co Franciszek myśli o ...? Katarzyna Pytlarz
Od początku pontyfikatu papież Franciszek zaskakuje i zadziw...
Książka Cuda Świętego Józefa
Cuda Świętego Józefa Elżbieta Polak, Katarzyna Pytlarz
Jak Józef żyje swoim powołaniem opiekuna Maryi, Jezusa, Kośc...
Książka Piąta góra
Piąta góra Paulo Coelho
{}6.6/10
Czasem próżność lub pycha każą nam wierzyć, że wszystko od n...
Książka Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość
Życie na pełnej petardzie c... ks. Jan Kaczkowski
{}8.3/10
Jeden z najbardziej lubianych polskich księży w rozmowie życ...

Cytaty z książki

O nie! Książka Cudowne Dzieciątko Koletańskie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe