Ćwiczę liczę porównuję Rozwijanie pojęć matematycznych 3-4 lata

Agnieszka Potera
Ćwiczę liczę porównuję Rozwijanie pojęć matematycznych 3-4 lata
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Matematyka dla malucha? Tak, jak najbardziej! Przecież już małe dziecko zaczyna porównywać rzeczy, które widzi dookoła. Próbuje liczyć ? a to kaczki na stawie, a to kasztanowe ludziki. Chętnie sprawdza, kto ma więcej klocków, a kto zbudował wyższą wieżę. Maluch lubi bawić się w określanie kierunków, stosunków przestrzennych i wielkościowych ? tam czy tutaj, pod czy nad, mały czy jednak duży. Ćwiczenia zebrane w niniejszej książce zachęcają do wspólnej zabawy i nauki. Rodzice wykonują je z dziećmi i tak doskonalą ich określone umiejętności. Publikacja jest bogatym zbiorem matematycznych zabaw i pierwszych naukowych doświadczeń. Chociaż jeszcze intuicyjnych i bardzo prostych, to już niezwykle ważnych dla rozwoju każdego dziecka.
ISBN: 978-83-64316-21-0, 9788364316210
Wydawnictwo: Olimp Media

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Ćwiczę liczę porównuję Rozwijanie pojęć matematycznych 3-4 lata aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ćwiczę liczę porównuję Rozwijanie pojęć matematycznych 3-4 lata. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl