Czarodziejskie Wakacje

Małgorzata Gintowt
Czarodziejskie Wakacje
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

„Czarodziejskie Wakacje” to opowieść pełna czarów, nadzwyczajnych bohaterów i zabawnych wydarzeń. Opowiada o wakacyjnych przygodach chłopca, któremu przydarzyło się sprawić pewnej malutkiej księżniczce przykrość. Jak naprawi wyrządzone zło i co z tego wyniknie? Przekonacie się, czytając tę książkę. „U babci Bogusi wszystko było niezwykłe. Dziura w płocie nie była zwykłą dziurą, tylko dystyngowanym panem Dziurką, znającym odpowiedzi na pytania bez odpowiedzi. Do piwnicy nie wolno było wchodzić nikomu poza babcią, żeby nie powypuszczać stamtąd „słowochlików” plączących język. A włóczkom z babcinego koszyka trzeba było ładnie podziękować po ukończeniu swetra, w przeciwnym razie sweter zimą nie chciał dawać ciepła. Ale nie tylko włóczki miały szczególne wymagania. Wszystkie czarodziejskie przedmioty babci życzyły sobie być traktowane z należytym poważaniem. Urażone bowiem potrafiły dotkliwie się odwdzięczyć, o czym niestety miałem sposobność się przekonać...”
Data wydania: 2012-05-15
ISBN: 978-83-63587-02-4, 9788363587024
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Drzewo Laurowe

Autor

Małgorzata Gintowt Małgorzata Gintowt Urodziła się i mieszka w Olsztynie. Z zawodu jest informatykiem. Pisaniem dla dzieci zajmuje się, odkąd przyszedł na świat jej syn Paweł. To jego zamiłowanie do słuchania bajek i wierszy skłoniło autorkę do przelania na papier własnych pomysłów. Zacz...

Pozostałe książki:

Wyprawa do Miodocji Garbus Zwierzyniec het od A do Z Usypianki malucha 1 W tajemniczej starej szafie
Wszystkie książki Małgorzata Gintowt

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Czarodziejskie Wakacje aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Czarodziejskie Wakacje. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl