Dary Ducha Świętego i Nowa Pięćdziesiątnica

Marino Parodi, Emilien Tardif
Dary Ducha Świętego i Nowa Pięćdziesiątnica
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka ta jest zapisem niepublikowanej dotąd rozmowy z ojcem Émilienem Tardifem, uznanym za Sługę Bożego, jednym z największym charyzmatyków XX wieku. W 1973 roku za sprawą wstawienniczej modlitwy kilku członków Ruchu Odnowy Charyzmatycznej ojciec Tardif został przez Boga cudownie uzdrowiony z bardzo zaawansowanego stadium gruźlicy. W tym przełomowym momencie na nowo uwierzył w cudowne działanie Jezusa w swoim życiu. Został wybrany przez Pana, aby stać się Jego szczególnym sługą. Przez następne lata niestrudzenie głosił kazania o działaniu Jezusa i Jego Ewangelii niemal na wszystkich kontynentach (parokrotnie także w Polsce), Pan zaś potwierdzał jego nauczanie niezwykłymi znakami i cudami. Dzięki ojcu Tardifowi przypomnieliśmy sobie czasy Jezusa: tam, gdzie się pojawiał, sparaliżowani zaczynali chodzić, głusi zaczynali słyszeć, opętani doznawali uwolnienia… Książka-wywiad z wielkim charyzmatykiem przedstawia jednak nie tyle historię jego życia, co raczej jest opowieścią o działającej w nim łasce Bożej i niezwykłych wydarzeniach, które stały się jego udziałem. Z tekstu dowiemy się, czym w istocie są charyzmaty oraz jak ważną rolę odgrywają one w posłudze i życiu Kościoła. Znajdziemy tutaj także rady oraz nauczanie dotyczące uzdrowienia fizycznego i duchowego. Wszyscy znający ojca Tardifa, obdarzonego przez Ducha Świętego mnogością charyzmatów, zgodnie wspominają, że był on prawdziwym prorokiem Pana, świadkiem Boga w naszych czasach. Pan wielokrotnie dal mu poznać, że pod wieloma względami są to czasy szczególne, czasy odnowy i Wiosny Kościoła.
Data wydania: 2012-11-01
ISBN: 978-83-63621-04-9, 9788363621049
Wydawnictwo: Esprit
Stron: 224

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Dary Ducha Świętego i Nowa Pięćdziesiątnica? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Dary Ducha Świętego i Nowa Pięćdziesiątnica”- Marino Parodi

Żyć pełnią życia
Żyć pełnią życia Paolo Redi, Marino Parodi
Byliśmy nieufni wobec kapłanów i zakonnic. Postrzegaliśmy ic...
Jezus jest Mesjaszem
Jezus jest Mesjaszem José H. Prado Flores, Emilien Tardif
Żyć pełnią życia. Fenomen Siostry Elviry. Świadectwa osób wyzwolonych z uzależnienia
Żyć pełnią życia. Fenomen S... Paolo Redi, Marino Parodi
Książka ta ukazuje Wspólnotę Cenacolo (Wieczernik) i postać ...
Odkryj siłę radości która j... Marino Parodi
Wszyscy pragniemy w pewien sposób zmienić nasze życie i w gł...
Charyzmat uzdrawiania
Charyzmat uzdrawiania Emilien Tardif
Po słowach św. Piotra, objawiających moc Bożą, nawróciło się...

Cytaty z książki

O nie! Książka Dary Ducha Świętego i Nowa Pięćdziesiątnica. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe