Dawkins kontra Bóg. Upadek nowego ateizmu w świetle nauki

Scott Hahn, Benjamin Wiker
Dawkins kontra Bóg. Upadek nowego ateizmu w świetle nauki
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jeśli ktoś twierdzi, że religia jest wirusem atakującym słabsze geny lub szczególnie złośliwym rodzajem obłędu, a uczenie jej formą przemocy wobec dzieci, ktoś inny musi udowodnić, że to mijanie się z prawdą. Takiego zadania podjęli się autorzy niniejszej książki. Z humorem, choć niezwykle poważnie, z lekkością, choć posługując się mocnymi, rzeczowymi argumentami Scott Hahn i Benjamin Wiker pokazakują absurdalność i miałkość dowodów Dawkinsa.

"Ich dzieło jest prawdziwą perełką, w której czytelnik znajdzie klarowną odpowiedź na ateistyczny sekularyzm Richarda Dawkinsa." Regis J. Flaherty, autor książki pt. Last Things First.

Tytuł oryginalny: Answering the new atheism. Dismantling Dawkins' case against God
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-7502-524-8, 9788375025248
Wydawnictwo: Promic
Stron: 184

Autor

Scott Hahn Scott Hahn
Urodzony 28 października 1957 roku w USA (Bethel Park, Pensylwania)
Scott Hahn – teolog katolicki i apologeta, były pastor, który porzucił prezbiterianizm, autor licznych publikacji nt. Kościoła katolickiego. Do najbardziej znanych jego książek należą "W domu najlepiej - nasza droga do Kościoła katolickiego" (oryg. ...

Pozostałe książki:

Moja duchowa droga z Opus Dei Moc słowa w liturgii Nieście i przyjmujcie Dobrą Nowinę Ilustrowany świat Biblii Czwarty kielich
Wszystkie książki Scott Hahn

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Dawkins kontra Bóg. Upadek nowego ateizmu w świetle nauki aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dawkins kontra Bóg. Upadek nowego ateizmu w świetle nauki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl