Recenzje książki "Dawniej ludzie żyli w brudzie. Kiedy i dlaczego zaczęliśmy o siebie dbać?"

Dodaj swoją recenzję

O higienie na przestrzeni wieków...

16.09.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Do tej pory nie umiałam wybrać jednej ulubionej książki z serii Zrozum, ale dziś wreszcie mogę ogłosić zwyciężczynię, która jest dla mnie niekwestionowanym numerem jeden i bardzo wysoko zawiesiła poprzeczkę kolejnym pozycjom. A mowa o „Dawniej ludzie żyli w brudzie. Kiedy i dlaczego zaczęliśmy o siebie dbać?”, w której Agnieszka Krzemińska po mist... {} Recenzja książki Dawniej ludzie żyli w brudzie. Kiedy i dlaczego zaczęliśmy o siebie dbać?

KIEDYŚ ŚWIAT CUCHNĄŁ

30.08.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Podobno gatunek "człowiek rozumny" (tu czasem mam wątpliwości) zaliczany jest do tak zwanej grupy systematycznej. To dobrze, bo tym razem tematem jednej z najnowszych książek Serii Zrozum jest czystość i dbanie o siebie, a tu systematyczność jest potrzebna, a nawet wskazana, choć nie należy popadać w przesadę. W cywilizowanych krajach czystość za... {} Recenzja książki Dawniej ludzie żyli w brudzie. Kiedy i dlaczego zaczęliśmy o siebie dbać?

@czerwonakaja@czerwonakaja {}× 5

Dawniej ludzie żyli w brudzie

19.08.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Agnieszka Krzemińska "Dawniej ludzie żyli w brudzie" Kiedy I dlaczego zaczęliśmy o siebie dbać, Kiedy zobaczyłam zapowiedź nowej książki w serii Zrozum, wiedziałam, że to może być lektura z tych, które polubię od pierwszego rozdziału. I tym razem przeczucie mnie nie zmyliło. Okazało się bowiem, że o tak przyziemnym temacie, jakim jest higiena i... {} Recenzja książki Dawniej ludzie żyli w brudzie. Kiedy i dlaczego zaczęliśmy o siebie dbać?

@toptangram@toptangram {}× 6
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl