Debata publiczna na temat powstania Centrum przeciw Wypędzeniom w prasie polskiej i niemieckiej

Agnieszka Łada
Debata publiczna na temat powstania Centrum przeciw Wypędzeniom w prasie polskiej i niemieckiej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W ostatnich latach można zauważyć coraz większą aktywność naukową studentów i doktorantów. Zadają oni coraz bardziej dociekliwie pytania, coraz częściej przedstawiają dojrzałe, choć jeszcze nie perfekcyjnie napisane, mniejsze i większe opracowania. Ich prace dyplomowe, magisterskie odznaczają się nie tylko znaczną pasją naukową, lecz także nowatorskim spojrzeniem, użyciem nowoczesnych metod. Uczestniczą także w różnych projektach naukowych, często międzynarodowych. Ich efekty prezentują w formie pisemnej, czasami w postaci wystawy; coraz częstszym sposobem dzielenia się nimi z czytelnikami jest również tworzenie stron internetowych.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7432-116-7, 9788374321167
Wydawnictwo: ATUT

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Debata publiczna na temat powstania Centrum przeciw Wypędzeniom w prasie polskiej i niemieckiej nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Debata publiczna na temat powstania Centrum przeciw Wypędzeniom w prasie polskiej i niemieckiej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl