Deklaracja polsko-niemiecka o niestosowaniu przemocy z dnia 26 stycznia 1934 r. z perspektywy Polski i Europy w siedemdziesiątą rocznicę podpisania

Mieczysław Wojciechowski
Deklaracja polsko-niemiecka o niestosowaniu przemocy z dnia 26 stycznia 1934 r. z perspektywy Polski i Europy w siedemdziesiątą rocznicę podpisania
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przygotowana publikacja jest pierwszą tak wszechstronną analizą deklaracji w literaturze polskiej. Tę wszechstronność podkreśla udział Autorów z różnorodnych ośrodków akademickich w Polsce, jak również z Niemiec i z Litwy. Na ogromne uznanie zasługuje całkowicie nowatorski charakter poszczególnych studiów opierających się o bogatą kwerendą źródłową. Publikacja jest przykładem solidności i pasji badawczej poszczególnych autorów oraz doskonałej koordynacji całości prowadzonych poszukiwań i analizowanych problemów przez redaktora prowadzącego. Nie często zdarza się czytać tak interesujące i rzetelnie przedstawione opracowanie. Niniejsza praca znakomicie wpisuje się w studia na temat polityki europejskiej w pierwszej fazie rozwoju i umacniania się narodowego socjalizmu w Niemczech, poszerza je i uzupełnia.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-89704-29-0, 9788389704290
Wydawnictwo: Adam Marszałek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Deklaracja polsko-niemiecka o niestosowaniu przemocy z dnia 26 stycznia 1934 r. z perspektywy Polski i Europy w siedemdziesiątą rocznicę podpisania nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Deklaracja polsko-niemiecka o niestosowaniu przemocy z dnia 26 stycznia 1934 r. z perspektywy Polski i Europy w siedemdziesiątą rocznicę podpisania. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe