Deutsch in der Europaischen Union (wersja niemieckojęzyczna)

Paweł Wiliński
Deutsch in der Europaischen Union (wersja niemieckojęzyczna)
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dobra znajomość ?języków roboczych" Unii jest w dniu dzisiejszym podstawą sprawnego i profesjonalnego działania polityków, urzędników, biznesmenów, przedstawicieli regionów i władz lokalnych. Specyficzna terminologia związana z nazewnictwem organów, procedur, terminologią wspólnotowych aktów prawnych, jest konieczna dla prowadzenia skutecznych negocjacji, rozmów oraz aktywnego uczestniczenia w procesach polityczno-gospodarczych. Seria prezentowanych podręczników opracowana została zarówno dla poznania i usystematyzowania wspomnianej wyżej terminologii jak i nauki wybranego języka w stopniu zaawansowanym. Jednocześnie stanowi doskonałe wprowadzenie do poznania struktury, mechanizmu decyzyjnego i zasad funkcjonowania Unii Europejskiej. Część materiału zawartego w podręcznikach prezentujemy również w postaci nagrań audio zawartych na dwóch załączonych płytach CD.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-87611-68-2, 9788387611682
Wydawnictwo: Prawo i Praktyka Gospodarcza

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Deutsch in der Europaischen Union (wersja niemieckojęzyczna) aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Deutsch in der Europaischen Union (wersja niemieckojęzyczna). czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl