Dlaczego mężczyźni, dlaczego kobiety - tak robią?

Frede Royer
Książka Dlaczego mężczyźni, dlaczego kobiety - tak robią?
Książka Dlaczego mężczyźni, dlaczego kobiety - tak robią?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Naukowo i zabawnie wyjaśnione zachowania mężczyzn i kobiet pozwolą zrozumieć się nawzajem. Mężczyźni nie słuchają tego, co się do nich mówi, dlatego że są egoistami i egocentrykami. – Nie. Kobiety mają zawsze ostatnie słowo, dlatego że mówią więcej niż mężczyźni. – Nie. Mężczyźni są niedojrzali, dlatego że nie mogą się oderwać od matczynej spódnicy. – Też nie. Kobiety nie potrafią prowadzić samochodu, dlatego że to zajęcie wyłącznie dla mężczyzn (i takie męskie). – Też nie. Mężczyźni nie pomagają w pracach domowych, dlatego że ich zdaniem kobiety radzą sobie z tym lepiej. – A to już niestety prawda. Dziewczynkom lepiej idzie w szkole, dlatego że są dojrzalsze od chłopców. – I to też prawda. Dzięki najnowszym badaniom przeprowadzonym przez naukowców (antropologów, biologów, psychologów itd.) ta pełna humoru książka pomaga zrozumieć dowiedzi one naukowo różnice pomiędzy mężczyznami i kobietami widoczne w ich codziennych relacjach i łatwiej dojść do porozumienia z płcią przeciwną.
Data wydania: 2019-07-01
ISBN: 978-83-241-6953-5, 9788324169535
Wydawnictwo: Amber
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Dlaczego mężczyźni, dlaczego kobiety - tak robią?? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}