Dlaczego nie chcecie mieć dziecka?

8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Dlaczego nie chcecie mieć dziecka?
Książka Dlaczego nie chcecie mieć dziecka?
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Czasem droga do macierzyństwa to droga przez mękę... Życie Anki wreszcie zaczyna się układać: ma fajną pracę, własne mieszkanie, poznaje mężczyznę, z którym planuje wspólną przyszłość. Istna sielanka – niczym w bajce. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko dziecka. Jak to jednak często bywa w ży...

Czasem droga do macierzyństwa to droga przez mękę... Życie Anki wreszcie zaczyna się układać: ma fajną pracę, własne mieszkanie, poznaje mężczyznę, z którym planuje wspólną przyszłość. Istna sielanka – niczym w bajce. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko dziecka. Jak to jednak często bywa w ży... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-8147-352-1 ( 9788381473521 )
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 182

Autor

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Niełatwe pytania

Tematyka książki nie należy do łatwych. Mimo tego, że zaczyna się wręcz bajkowo, dalej jest już mniej kolorowo i wesoło. Problem niepłodności czy też bezpłodności jest coraz powszechniejszy. Z roku na rok dotyka więcej par. I ten kto nigdy o to się nie otarł, powinien sięgnąć właśnie po tę książkę,... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@Paulka
@Paulka 2019-04-24
Temat ciężki, ale lekko się czyta. Przeczytałam w jeden wieczór. Polecam szczególnie tym, którzy choć raz zadali komuś pytanie typu "dlaczego nie chcecie mieć dziecka", może wtedy przyjdzie jakaś refleksja, że są sprawy, w które nie należy się wtrącać, a odrobina taktu jest bezcenna.
serce
Kategorie

twórcy strony

puchar @kazal_ka @kazal_ka dodana książka

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.