Długie pożegnanie. Zaproszenie do pałacu

Susan Meier, Nicole Burnham
Książka Długie pożegnanie. Zaproszenie do pałacu
Książka Długie pożegnanie. Zaproszenie do pałacu
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Susan Meier - Długie pożegnanie Najtrudniej dostrzec to, co najbardziej oczywiste. Dopiero gdy Olivia złożyła wymówienie, szef docenił jej umiejętności zawodowe. A kiedy zaplanowała przeprowadzkę do innego miasta, zobaczył w niej piekną i intrygującą kobietę. Czy powinna wyznać mu miłość, czy uratować resztki dumy? Nicole Burnham - Zaproszenie do pałacu Antony wiódł życie rozpieszczonego arystokraty. Mógł kupić wszystko, o czym zamarzył, kobiety walczyły o jego względy. Lecz pewnego dnia spotkał dziewczynę, na której jego tytuł i czar nie wywarły wrażenia. Trochę przez przekorę postanowił jej udowodnić, że bogactwo nie pozbawia ludzi wrażliwości...  
Tytuł oryginalny: Boss's urgent proposal. Going to the castle
Data wydania: 2003
ISBN: 83-238-1992-0, 8323819920
Wydawnictwo: Harlequin
Seria: Harlequin Romans Duo
Stron: 314
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Susan Meier (ur. 22 kwietnia 1956 w zachodniej Pensylwanii , USA ) jest popularną pisarką 32 powieści romantycznych od 1990 roku. Była aktywnym członkiem organizacji pisarzy w Pennsylvanii, Pennwriters. Jest również członkiem RWA i moderatorem na cat...

Książki Susan Meier

Wszystkie książki Susan Meier

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Długie pożegnanie. Zaproszenie do pałacu aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Długie pożegnanie. Zaproszenie do pałacu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}