Dodatkowe lata. Ćwiczenia na pełną sprawność ciała i umysłu w każdym wieku

Frank Elstner, Gerd Schnack
Książka Dodatkowe lata. Ćwiczenia na pełną sprawność ciała i umysłu w każdym wieku
Książka Dodatkowe lata. Ćwiczenia na pełną sprawność ciała i umysłu w każdym wieku
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Teraz i Ty poznasz proste, krótkie ćwiczenia do codziennego wykonywania. Będziesz mógł z nich skorzystać dosłownie wszędzie – w domu, pracy, jak i podczas podróży. A wszystko po to, żeby Twoje ciało zachowało pełnię zdrowia w każdym wieku. Podaruj sobie dodatkowe lata życia w pełni zdrowia! Żyjemy coraz dłużej, ale czy lepiej?Wraz z rozwojem medycyny długość życia człowieka znacząco się zwiększyła. Czy jednak jest ono godne i pozwala cieszyć się każdą przeżywaną chwilą? A może tylko egzystujemy nieustannie atakowani rozmaitymi dolegliwościami pomimo ton jedzonych tabletek? Fakty mówią same za siebie – coraz młodsi ludzie zapadają na liczne choroby, a standard życia nigdy nie obniżał się w tak szybkim tempie. Co jednak można zrobić i kogo się w tym temacie poradzić? Wyjątkowy projekt dwóch autorytetów!Frank Elstner jest dziennikarzem, showmanem i gospodarzem programów telewizyjnych. Miliony widzów podziwiają zarówno jego talent sceniczny, jak i wiedzę. Od kilkudziesięciu lat współpracuje z prezydium Niemieckiego Związku Sportowego. Profesor Gerd Schnack jest chirurgiem oraz specjalistą w dziedzinie medycyny sportowej oraz profilaktyki. Pracuje w Centrum Medycyny Prewencyjnej w Allensbach i jest honorowym przewodniczącym Niemieckiego Towarzystwa ds. Medycyny Prewencyjnej oraz Zarządzania Prewencyjnego. Tych dwóch ekspertów, dzięki tej książce, przynosi Tobie nadzieję na długie, a zarazem zdrowe życie. Innowacyjna książka nareszcie na polskim rynkuTa publikacja niezbicie udowadnia, że natura już zapewniła Tobie wszystko, czego potrzebujesz do czerpania pełnymi garściami z życia. Wszystko odbywa się bowiem we właściwym rytmie, który nie zawsze dostrzegamy, lecz który możemy zacząć wykorzystywać w celu odniesienia konkretnych korzyści. Teraz i Ty poznasz koncepcję zdrowego, długiego i satysfakcjonującego życia zgodnego z zasadami natury. Praktyczne porady na trudne czasyPoznasz proste, krótkie ćwiczenia do codziennego wykonywania. Będziesz mógł z nich skorzystać dosłownie wszędzie – w domu, pracy, jak i podczas podróży. Zrozumiesz, dlaczego takim zainteresowaniem cieszą się energetyczne przysiady relaksacyjne określane mianem „Stretchingu totalnego”. Będziesz mógł w każdej wolnej chwili samodzielnie pracować z powięziami dzięki joggingowi. Przeprowadzisz medytację nerwu błędnego oraz doznasz głębokiego, regenerującego relaksu poprzez medytację. Dowiesz się, czym jest reguła Hebba i wyrobisz w sobie zdrowe nawyki. A wszystko po to, żeby Twoje ciało zachowało pełnię zdrowia w każdym wieku.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-65846-44-0, 9788365846440
Wydawnictwo: Vital
Stron: 260

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Dodatkowe lata. Ćwiczenia na pełną sprawność ciała i umysłu w każdym wieku aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Dodatkowe lata. Ćwiczenia na pełną sprawność ciała i umysłu w każdym wieku”- Frank Elstner

Książka Starość. Między tradycją a nowoczesnością
Starość. Między tradycją a ... Monika Dorota Adamczyk
{}10/10
Mówią, że starość nie radość. Może i maja rację, a może po p...
Książka Postawy pracowników zawodów pomocowych wobec osób starszych
Postawy pracowników zawodów... Anna Kanios
„Praca (...) powstała z materiału rozległych studiów nad lit...
Książka Polityka wsparcia nieformalnych opiekunów niesamodzielnych osób starszych
Polityka wsparcia nieformal... Rafał Bakalarczyk
Analiza problemów polityki wsparcia nieformalnych opiekunów ...
Książka Bądź młodsza za rok. Jak zachować zdrowie 50-latki na kolejne 30 lat i dłużej
Bądź młodsza za rok. Jak za... Lodge Henry, Chris Crowley
Autorzy dają ci jasny wybór: możesz kolejne 30 lat po menopa...
Książka Proaktywna starość
Proaktywna starość Małgorzata Brzezińska
Książka wpisuje się w nowy nurt dyskusji o starzeniu się i s...

Cytaty z książki

O nie! Książka Dodatkowe lata. Ćwiczenia na pełną sprawność ciała i umysłu w każdym wieku. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe