Dowód na życie po życiu

Raymond A. Moody, Paul Perry
7.5 /10
Ocena 7.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Dowód na życie po życiu
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.5 /10
Ocena 7.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Po pięćdziesięciu latach badań nad doświadczeniami z pogranicza śmierci, doktor Raymond Moody przedstawia światu swoją odpowiedź na pytanie, które nurtuje ludzkość od wieków: Co się dzieje, gdy umieramy?

„Dowód na życie po życiu” to owoc badań nie tylko nad doznaniami z pogranicza śmierci, ale i współdoznaniami – sytuacjami, gdy przeżycia dotyczą nie jednej, ale większej liczby osób. Zdaniem autora właśnie takie doświadczenia dostarczają obiektywnych dowodów na to, że świadomość istnieje poza mózgiem, a więzi oparte na miłości mogą trwać nawet po śmieci ciała.

Wydanie 1 - Wyd. Prószyński i S-ka
Tytuł oryginalny: Proof of Life After Life. 7 Reasons to Believe There Is an Afterlife
Data wydania: 2024-06-20
ISBN: 978-83-8352-303-3, 9788383523033
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Kategoria: Literatura faktu
Stron: 328
dodana przez: Vernau

Autor

Raymond A. Moody
Urodzony 30 czerwca 1944 roku w USA (Porterdale, Georgia)
Raymond A. Moody to amerykański psycholog i lekarz, wiodący autorytet w dziedzinie zjawisk z pogranicza śmierci, które bada od kilkudziesięciu lat. Autor kilku książek, w tym przełomowej „Życie po życiu”, której pierwsze wydanie ukazało się w 1975 r...

Pozostałe książki:

Życie po życiu Życie przed życiem Życie po życiu ; Refleksje nad życiem po życiu Dowód na życie po życiu Życie po życiu cz. 2 Kto się śmieje ostatni
Wszystkie książki Raymond A. Moody

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Życie po życiu

18.07.2024

" [...] Racjonalnie myślący człowiek może spodziewać się życia po śmierci. [...]" Czy kiedykolwiek czytaliście książkę "Życie po życiu" Raymonda A. Moody? Ja ją przeczytałam jakieś 20-25 lat temu. Jeszcze do teraz pamiętam jej okładkę. Jak tylko zobaczyłam, że Wydawnictwo Prószyński i S-ka wydaje jego najnowszą książkę, to postanowiłam ją przeczy... Recenzja książki Dowód na życie po życiu

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@z_ksiazka_w_plecaku
2024-07-04
7 /10

Gdy tylko zobaczyłam zapowiedź książki „Dowód na życie po życiu” wiedziałam, że muszę ją przeczytać.

Autorzy książki napisali ją w oparciu o długie lata badań nad tym co dzieje się gdy umieramy. I chociaż nie jest to thriller, czytając miałam gęsią skórkę.

Książka chociaż jest niewielkich rozmiarów odpowiada dość dokładnie na pytania:

· Co to jest współdoświadczenie śmierci?
· Co to jest tajemnicze światło podczas umierania?
· Czy istnieją prorocze sny?
· Co to jest doświadczenie z pogranicza śmierci?

Książka powstała na podstawie różnych wywiadów z ludźmi, którzy przeżyli własną śmierć lub przebywały z osobami, które odchodziły z tego świata. Jest to również osobisty zbiór osobistych doświadczeń, przemyśleń i refleksji autorów nad tym czy istnieje życie po śmierci.

Widać w tej książce ogrom pracy dr Raymonda A. Moody jaką włożył w swoje badania i napisanie tej książki. Swoją wiedzę przekazuje nam w nienachalny sposób. Nie ma tutaj na siłę udowodnienie nam tego co dzieje się po śmierci.

Książkę czytało mi się bardzo dobrze i z dużym zainteresowaniem. Zdaje sobie sprawę, że tytuł ten nie jest dla każdego, ale tym co interesuje to czy istnieje życie po śmierci bardzo polecam.

Książka napisana jest łatwym językiem. Nie męczy. Czyta się ja szybko. I jeśli chcecie dowiedzieć się więcej i poznać ws...

| link |
@mommy_and_books
2024-07-18
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Dowód na życie po życiu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl