Drugie życie

S.J Watson
5.8 /10
Ocena 5.8 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów
Książka Drugie życie
Książka Drugie życie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5.8 /10
Ocena 5.8 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów

Opis

 Fatalne zauroczenie epoki cyfrowej!
 
 Kochająca żona – ale ma obsesję na punkcie obcego mężczyzny.
 Oddana matka – ale jest gotowa wszystko poświęcić.
 Wie, co robi – ale traci nad sobą kontrolę.
 Jest niewinna – i winna jak sam diabeł.
 Prowadzi dwa życia – oba może stracić.
 
 Julia Plummer wiedzie spokojnie życie na przedmieściach Londynu. Mieszka ze swoim o 10 lat starszym mężem, uznanym chirurgiem oraz adoptowanym synem Connorem, z wychowaniem którego nie mogła sobie poradzić jego biologiczna matka, młodsza siostra Julii, Kate.
 Sielankowe życie rodziny przerywa tragiczna wiadomość o śmierci Kate, która została brutalnie zamordowana na ulicach Paryża. Gdy śledztwo policji utyka w martwym punkcie, Julia bierze sprawy w swoje ręce.
 Kobieta dowiaduje się, że jej siostra zawierała znajomości z mężczyznami za pośrednictwem Internetu i umawiała się z nimi na intymne spotkania. Wkrótce sama w sieci poznaje mężczyznę, który sprawia, że traci nad sobą kontrolę. Szukając odpowiedzi na kolejne pytania, stawia na szali swoje małżeństwo, rodzinę, a nawet życie. 
Data wydania: 2016-03-16
ISBN: 978-83-7999-588-2, 9788379995882
Wydawnictwo: Sonia Draga
Kategoria: Sensacja Thriller
Stron: 456
dodana przez: sandrajasona

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Fascynacja, fantazja, obsesja...

5.05.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

(...)"Spuszczam wzrok na swoją wodę. Nie chciałam zadawać tego pytania, jeszcze nie teraz, ale już po ptakach, zadałam je. Nie wiem w sumie, jaką odpowiedź bym wolała. Tak czy nie.".... Trzyma w napięciu już od pierwszych stron, każda kolejna podsyca niegasnącą chęć czytania dalej... główna bohaterka nie jest jednoznaczna postacią. Julia to skompl... {} Recenzja książki Drugie życie

Moja opinia o książce

Opinie

@sandrajasona
2019-11-07
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 2 /10
Przeczytane Przeczytane w 2017 Thiller

Stateczna matka, żona lekarza, matka nastolatka dowiaduje się o śmierci swojej młodszej siostry. Udaje się do Paryża, tam poznaje współlokatorkę siostry i sama chce poznać mordercę. W międzyczasie poznaje młodego mężczyznę z którym nawiązuje płomienny romans. A potem...
No właśnie, każdy po taki wstępie liczy na dobrą zabawę. Pisząc te słowa, niestety muszę Was wybawić z błędu. Akcja dzieje się tylko na tych 100 stronach, po słowach "a potem", reszta jest milczeniem. 3/4 powieści, to drętwe dialogi, słaba fabuła, głupiutka bohaterka. Nie czytam romansów, więc może dlatego, ale postępowanie dorosłej kobiety wydaje mi się tak naiwne i infantylne, że głowa boli. Autorem jest mężczyzna, jeśli on tak postrzega namiętny romans, thriller, to niestety rasa ludzka wyginie, zanim się wymorduje :-) A tak bez żartów, niestety pomyłka tegoroczna, chociaż potencjał był. bo zakończenie mimo to oceniam jako dobre.

{}× 1 | link |
@zkotemczytane
2020-05-14
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane
@Soltysowaula
2020-05-05
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
@promyk1
2020-04-14
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane
@ejwa1960
2019-11-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane do biblioteki Sensacja, thriller, horror,kryminał 2016

Co czytać po książce “Drugie życie”- S.J Watson

Książka Martwe listy
Martwe listy Caite Dolan-Leach
{}5.3/10
"Obłędnie skonstruowana zbrodnia dla fanów Gillian Flynn i P...
Książka Duchowość ciała
Duchowość ciała Alexander Lowen
{}8/10
Współczesna medycyna pozostaje bezradna wobec pierwotnych pr...
Książka Otchłań
Otchłań Jacek Koprowicz
{}8/10
Będziesz tu, na ziemi, żyła krótko – czy w imię mistyczny...
Książka Instagram i fotografia
Instagram i fotografia Leela Cyd
{}6.5/10
Serwisy społecznościowe często są świetnym źródłem inspiracj...
Książka Obok ciebie
Obok ciebie Anna Kasiuk
{}4.8/10
Nigdy nie rezygnuj z marzeń Pełna namiętności opowieść o od...

Cytaty z książki

O nie! Książka Drugie życie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe