Dusza w dżinsach czyli sok z życia świeżo wyciśnięty

"Yasmine"
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Dusza w dżinsach czyli sok z życia świeżo wyciśnięty
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

To historia która wydarzyła się naprawdę. To romans człowieka z duszą. To opowieść kobiety która znalazła wyjście z sytuacji, która zdawała się nie mieć rozwiązania.

Co zrobić jak fale bólu i cierpienia przelewają się już przez burtę łódki naszego życia? Można się poddać a można się podnieść.

Autorka tej książki opisuje swoje wejście na drogę rozwoju duchowego i kolejne etapy podążania tą właśnie ścieżką. "Dusza w dżinsach" nie jest jednak kolejnym poradnikiem duchowym, zbiorem afirmacji i pięknych słów do wypowiedzenia. Nie jest receptą na cudowny lek, który przyniesie nam ukojenie i szczęście w tej dżungli współczesnego życia. Jest to autentyczna i do bólu szczera opowieść o wyjściu z totalnej ciemności i wejściu do Krainy Światła i Spełniających się Cudów. To dowód na to że jest to możliwe.

W każdej sytuacji:
Można zakręcić płomień pod kotłem w piekle, odwrócić się i wyjść. To opowieść o decyzji, która zmienia życie.

Książka jest napisana oryginalnym, specyficznym językiem. To język Duszy Yasmine autorki tekstu. To próba przełożenia wielowymiarowego języka Duszy na płaski, pisany język ludzki. Jak Dusza mówi do człowieka to posługuje się wszystkim dookoła, całą przestrzenią, znakami, dźwiękami, odczuciami, emocjami, obrazami, książkami, scenami z filmów, po prostu wszystkim. Wszystkim dookoła dusza mówi do człowieka, angażując w to wszystkie zmysły.

Zapraszam do krainy tej książki. Książki po której przeczytaniu nic nie jest już tak, jak było wcześniej.
Data wydania: 2021-12-08
ISBN: 978-83-962663-0-9, 9788396266309
Wydawnictwo: Szuflada Yasmine
Stron: 548
dodana przez: kazal_ka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś innego.

8.05.2022

Jeśli chodzi o moją duchowość, sprawa jest dość trudna, bo nigdy nie zastanawiałam się nad nią jakoś porządniej. Książka Yasmine przyciągła mnie do siebie tytułem. Obstawiałam, że będzie to jakiś lekki romans, później uznałam, że to literatura związana z religią… W obu przypadkach się pomyliłam, gdy zabrałam się za ową lekturę, okazało się, że jes... Recenzja książki Dusza w dżinsach czyli sok z życia świeżo wyciśnięty

Moja opinia o książce

Opinie

@Mirka
2022-03-29

Przeglądałam sobie darmowe fragmenty na stronie https://szufladayasmine.pl/dusza-w-dzinsach/ i szczerze mówiąc, a raczej pisząc trochę zniechęcił mnie styl, w jaki pisze autorka. Treść jest jak najbardziej związana z duchowością, i z drogą, jaką autorka przeszła, ale nie bardzo było dla mnie jasne, dlaczego jest w treści kropek i to nie w postaci trzech kropek czyli tzw. wielokropek. Tu autorka potraktowała to słowo dosłownie, bo kropek jest wiele. Fragmenty, które przeczytałam miały swój sens i mądrość, ale te kropki mnie dekoncentrowały. Nie mniej zastanowię się jeszcze nad tą lekturą. Może po nią sięgnę, z ciekawości, bo jeszcze nie miałam tego rodzaju publikacji u siebie, gdyż mimo wszystko mnie kusi :)

× 3 | Komentarze (1) | link |
@Rozchelstana_Owca
2022-05-08
6 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Dusza w dżinsach czyli sok z życia świeżo wyciśnięty. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl